از صفر تا صد طراحی و اجرا با گروه معماری درمانی پاکاد

طراحی دکوراسیون

داروخانه و مطب

طراحی دکوراسیون

داروخانه و مطب

طراحی و اجرای دکوراسیون
داروخانه و مطب در هرجا!

گروه معماری درمانی پاکاد در هر نقطه از ایران به طراحی و اجرای دکوراسیون داروخانه و مطب می‌پردازد. گروه معماری داخلی پاکاد با بیش از 25 سال سابقه کار در زمینه طراحی دکوراسیون داروخانه و طراحی دکوراسیون مطب مستقر در مشهد است اما به طراحی و اجرا دکوراسیون داروخانه و مطب در تهران، اصفهان، شیراز، همدان و هر شهر دیگری می‌پردازد. شما پزشکان و داروسازان محترم می‌توانید با آرامش خاطر به بازطراحی دکوراسیون مطب یا بازطراحی دکوراسیون داروخانه خود بپردازید. گروه معماری درمانی پاکاد، تنها شرکت معماری داخلی با تخصص بر محیط‌های درمانی است که بر اساس شرایط و ضوابط تاسیس و مدیریت داروخانه و مطب اقدام به طراحی دکوراسیون داخلی داروخانه و مطب می‌کند. برای دریافت مشاوره رایگان، طراحی پلان دوبعدی رایگان و بازدید از بنی تنها کافی است با شماره تلفن 09153112851 تماس بگیرید.

معماری درمانی چیست؟
هدف از معماری درمانی چیست؟

معماری درمانی که یکی از زیرشاخه‌های مهم معماری و طراحی داخلی است؛ به صورت اختصاصی به طراحی دکوراسیون محیط‌های درمانی می‌پردازد. از مهم ترین زیرمجموعه‌های معماری درمانی می‌توان به طراحی دکوراسیون داخلی داروخانه، طراحی دکوراسیون داخلی مطب، طراحی دکوراسیون داخلی کلینیک و طراحی دکوراسیون درمانگاه‌ها و… اشاره کرد. گروه معماری درمانی پاکاد از پیشگامان و مبتکران حوزه معماری درمانی است که تجارب خود را در راستای طراحی و اجرا دکور داروخانه و مطب جذب و سازمندهی کرده. هدف از معماری درمانی، طراحی دکوراسیون داروخانه و مطب بر اساس استاندارد‌های جهان درمان و بهداشت و همچنین منطبق با استاندارد‌های سازمان غذا و دارو و شرایط و ضوابط تاسیس داروخانه و مطب است.

 

مراحل طراحی دکوراسیون داروخانه چیست؟ شیوه طراحی داخلی داروخانه

طراحی دکوراسیون داروخانه مراحل مختلفی دارد. از طراحی پلان دو بعدی و برداشت پلان و نقشه آغاز می‌شود و به طراحی پلان سه بعدی می‌رسد. پس از طراحی پلان داروخانه، مرحله تخریب و بازسازی دکوراسیون داروخانه آغاز می‌شود. شیوه‌های مختلفی برای بازسازی داروخانه وجود دارد. برای مثال صرفا می‌توان طراحی پیشخوان داروخانه را بازسازی کرد یا صرفا طراحی ویترین داروخانه را تغییر داد. بسیاری از پزشکان و داروساز‌های محترم نمی‌خواهند به مدت طولانی داروخانه خود را برای تعمییرات و تغییر دکوراسیون داروخانه تعطیل کنند بنابراین طراحی کف‌پوش‌های داروخانه و طراحی قفسه‌های داروخانه می‌تواند مناسب ترین شیوه بازسازی دکوراسیون داروخانه در مواردی باشید که زمان کمی برای بازسازی داروخانه دارند.

طراحی دکوراسیون مطب یا طراحی داخلی کلینیک چگونه انجام می‌شود؟

طراحی دکوراسیون مطب یا طراحی دکوراسیون کلینیک بسیار متنوع است. برای هرگونه از کلینیک‌ها و مطب‌ها نظیر کلینیک دندانپزشکی یا حتی مطب زنان و زایمان، شیوه‌های مختلفی طراحی دکوراسیون داخلی کلینیک وجود دارد. طراحی داخلی کلینیک نیز با برداشت پلان و تهیه و طراحی پلان دوبعدی مطب آغاز می‌شود. طراحی دکوراسیون کلینیک بسیار مبتنی بر وسایل دکوراتیو نیز هست؛ تصور کنید برای چیدمان و معماری داخلی مطب از چه مبل‌ها و صندلی‌های متنوع و مختلفی می‌توان استفاده کرد!

هزینه بازسازی دکوراسیون داروخانه یا هزینه بازسازی مطب چه قدر است؟

نمی‌توان به صورت دقیق عددی را برای هزینه بازسازی دکوراسیون داروخانه یا بازسازی کلینیک و مطب عنوان کرد! با توجه به خواسته‌ها و نیاز‌های مطب و داروخانه شما هزینه‌های طراحی و بازسازی متفاوت است شما می‌توانید طی تماس تلفنی با شماره 09153112851  و دریافت مشاوره رایگان از برآورد قیمت طراحی و اجرای دکوراسیون پروژه خود آگاه شوید. گروه معماری پاکاد به عنوان نخستین گروه معماری درمانی از نوآورانه ترین روش‌ها برای بازسازی متناسب با نیاز کارفرما رونمایی کرده است تا ضمن صرفه جویی در هزینه های بازسازی دکوراسیون داروخانه و هزینه های بازسازی مطب، بهترین کیفیت بازسازی نیز ارائه شود. بنابراین گروه معماری پاکاد بر اساس متناسب ترین نیاز شما طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی داروخانه و مطب را انجام می‌دهد.

روند پروژه ها در پاکاد

ارائه مشاوره رایگان

ارائه پلان دو بعدی رایگان

جلسه مشاوره و شروع طراحی سه بعدی

تخریب یا بازسازی داروخانه یا مطب شما

تحویل داروخانه و آغاز ضمانت سه ساله پاکاد

طراحی و اجرا دکوراسیون داخلی کلینیک و مطب مدرن چه عناصری دارد؟

در کلینیک‌های مدرن مهترین شاخصه استفاده از تجهیزات و لوازم مدرن پزشکی است. طراحی دکوراسیون مطب و کلینیک‌ها باید به شکلی باشد که محل عبور بیمار یا مراجعه هدایت شده باشد  و همچنین فاصله یونت‌ها یا تجهیزات مورد نظر در طراحی دکوراسیون کلینیک و مطب نیز به صورت استاندارد قرار گرفته باشند. طراحی هر مطب وابسته به نوع فعالیت پزشک گرامی و دکتر محترم متفاوت خواهد بود. شخصی سازی طراحی کلینیک و مطب بر اساس نوع فعالیت پزشکان در اولویت اهداف اجرایی گروه معماری پاکاد است.

گروه معماری پاکاد در چه شهر‌ها و استان‌هایی فعالیت می‌کند؟

گروه معماری درمانی پاکاد در هر نقطه از ایران به طراحی دکوراسیون داخلی برای داروخانه و مطب می‌پردازد. در صورت دریافت پروژه اجرایی، تمام هزینه های طراحی نقشه و طراحی دکوراسیون داخلی مطب یا داروخانه شما رایگان خواهد شد. گروه معماری پاکاد در تهران، مشهد، اصفهان، شیراز، تبریز، همدان، سمنان و بسیاری شهر و شهرستان دیگر اقدام به فعالیت کرده و پروژه و نمونه کار دارد.

گروه معماری پاکاد چه مطب‌ها و کلینیک‌هایی را طراحی می‌کند؟

طراحی دکوراسیون مطب کوچک، طراحی مطب دندانپزشکی، طراحی کلینیک زیبایی، طراحی مطب پوست و مو، طراحی مطب مامایی، طراحی مطب زنان و زایمان، طراحی مطب مامایی، طراحی مطب قلب، طراحی کلینیک روانشناسی، طراحی مطب رادیولوژی، طراحی کلینیک دندانپزشکی کودکان، طراحی مطب چشم پزشکی، طراحی مطب تغذیه، طراحی مطب مغز و اعصاب، طراحی کلینیک دامپزشکی، طراحی کلینیک عمومی. طراحی متخصص قلب، طراحی مطب داخلی، طراحی مطب پوست و مو، طراحی مطب بینایی سنجی و هرگونه کلینیک یا مطب دیگر. گروه معماری پاکاد بیش از 25 سال تجربه در زمینه معماری درمانی را همراه شما به عرصه اجرا خواهد گذاشت.

طراحی و اجرا دکوراسیون داخلی داروخانه مدرن چه فاکتور‌هایی دارد؟

یک داروخانه مدرن داروخانه ای است که نیاز های مراجعه کننده در آن برآورده شود و همچنین تیم اجرایی داروخانه مانند نسخه نویس، نسخه خوان و مسئول فنی داروخانه نیز در بهترین وضعیت ممکن برای اداره و مدیریت داروخانه باشند. بنابراین طراحی دکوراسیون داروخانه مدرن انجام می‌شود تا نیاز‌های مراجعه کننده و کارمندان داروخانه به نحو احسن برطرف شود. در طراحی دکوراسیون داروخانه مدرن می‌تواند از مواد و متریال متفاوت از عموم داروخانه‌ها استفاده کرد اما این مسئله باعث خواهد شد داروخانه یا دراگ استور شما متفاوت از و متمایز از چهارچوب‌های کلی طراحی دکوراسیون داروخانه باشد. در طراحی و اجرای دکور داخلی داروخانه مدرن از فضا به صورت بهینه تری استفاده می‌شود و این بهینه شدن فضا از طریق طراحی ویترین داروخانه یا طراحی پیشخوان داروخانه را در قابل منحنی طراحی می‌کنند. نورپردازی داروخانه و انتخاب رنگ داروخانه نیز در مدرن سازی فضا دکوراسیون داروخانه مدرن اثر مهمی دارد.

هزینه طراحی و اجرای دکوراسیون داروخانه و مطب چه قدر است؟

هزینه طراحی و اجرا دکوراسیون داروخانه یا هزینه طراحی و اجرا مطب بر اساس نیازمندی و بودجه شما می‌تواند متغییر باشد. برای اطلاع از قیمت‌های صرفا طراحی نقشه داروخانه یا مطب می‌توانید به بخش «مشاهده تعرفه طراحی» رجوع کنید. البته در صورتی که پروژه شما شامل طراحی و اجرا توسط گروه معماری پاکاد باشد، پاکاد هزینه های طراحی داروخانه یا طراحی مطب را بدون دریافت هیچ هزینه‌ای انجام می‌دهد. برای دریافت اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 09153112851 تماس بگیرید یا فرم درخواست مشاوره رایگان را برای ما ارسال کنید.

طراحی و اجرای دکوراسیون داروخانه چه بخش های مختلفی دارد؟

طراحی دکوراسیون داروخانه شامل این موارد بسیار مهم می‌شود؛ طراحی ویترین داروخانه که مربوط به امور طراحی بخش آرایش و بهداشتی داروخانه می‌شود، طراحی پیشخوان داروخانه که اصطلاحا همان طراحی کانتر داروخانه است. یکی دیگر از بخش های مهم هر داروخانه که امروزه در جدول ارزیابی و جدول امتیاز هر داروخانه اثر بسیار مهمی دارد، همان طراحی اتاق مشاوره داروخانه است. طراحی پنجره دارویی داروخانه از مهم ترین بخش های داروخانه ها است که معماران نسبت به آن کم توجه هستند. طراحی قفسه داروخانه نیز عموما به صورت آماده خریداری می‌شود که البته پاکاد نیز به در کارگاه تخصصی چوب خود به ساخت قفسه داروخانه می‌پردازد. طراحی داروخانه‌ کوچک نیز می‌تواند با خلاقیت بسیار شامل همه این بخش های حیاتی باشد.

فرم سفارش آنلاین

"*" indicates required fields

 
آیا ملک پروژه مورد نظر شما استیجاری است؟
 

پروژه های برجسته پاکاد

پروژه دکتر زمانی

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

پروژه دکتر زمانی

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

پروژه دکتر زمانی

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

پروژه دکتر زمانی

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

سوالات متداول

بله گروه معماری درمانی پاکاد در هر شهر و استان یا حتی شهرستانی پروژه قبول می‌کند. گروه معماری ما در مشهد مستقر است و بیش از صد عدد داروخانه و مطب را در شهر مشهد طراحی و اجرا کرده است. طراحی دکوراسیون داروخانه و مطب در تهران، اصفهان، مشهد، شیراز، تبریز و هر شهر دیگری پذیرفته می‌شود. طراحی دکوراسیون داروخانه در مشهد را به صورت تخصصی در دهه هشتاد آغاز کردیم و امروز با افتخار در سراسر ایران به طراحی و اجرای صفر تا صد می‌پردازیم؛ از تخریب کامل تا بازسازی مجدد.

زمان مورد نیاز بازسازی یا بازطراحی برای هر داروخانه و مطب یا کلینیک متفاوت است و نمی‌توان به صورت دقیق آن را مشخص کرد. ممکن است بین یک هفته تا یک ماه و نیم کاری زمان نیاز باشد. اما گروه معماری پاکاد با بررسی هوشمندامه نیاز اصلی شما از بازسازی، از اتلاف زمان و هزینه اضافی جلوگیری می‌کند و با نوآوری فرایند کار را کوتاه می‌سازد.

هزینه صرفا طراحی نقشه دکوراسیون مطب و کلینیک در سال 1402 از مبلغ 150.000 تومان تا 180.000 تومان در هر متر مربع است که گروه معماری پاکاد در صورت دریافت فاز اجرایی پروژه شما، به صورت رایگان و بدون هزینه طراحی نقشه دکوراسیون مطب و کلینیک شما را در دو حالت دو بعدی و سه بعدی طراحی می‌کند.

هزینه صرفا طراحی نقشه دکوراسیون داروخانه در سال 1402 از مبلغ 150.000 تومان تا 180.000 تومان در هر متر مربع است که گروه معماری پاکاد در صورت دریافت فاز اجرایی پروژه شما، به صورت رایگان و بدون هزینه طراحی نقشه دکوراسیون داروخانه و دراگ استور شما را در دو حالت دو بعدی و سه بعدی طراحی می‌کند.

معماری درمانی علم نوینی در زمینه طراحی دکوراسیون داخلی محیط‌های درمانی است که گروه معماری پاکاد بر اساس این دانش نوظهور و تازه اندوخته به شما مشاوره کاملا رایگان در بحث تاسیس و طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی محیط های درمانی می‌دهد.

تابستان مناسب ترین فصل برای بازسازی داروخانه است البته این بازه زمانی مناسب شهر مشهد به علت رفت و آمد توریستی و توریست پزشکی نمی‌باشد. هر داروخانه در هر شهر و استان و محیط جغرافیایی زمان متناسب خاص خود را دارد اما عموما ابتدا بهار یا تایستان از بهترین زمان برای بازسازی داروخانه می‌باشد که از افزایش هزینه ها و ضرر ناشی از بسته بودن جلوگیری می‌کند.

طراحی پلان دو بعدی در گروه معماری پاکاد کاملا رایگان است و در صورتی که پروژه شما شامل بخش طراحی و اجرا شود، هزینه ایی بابت طراحی نقشه اصلی یا همان پلان سه بعدی دریافت نمی‌شود و صرفا هزینه اجرایی برآورد و توافق شده دریافت می‌شود.

طراحی دکوراسیون داروخانه کوچک از چالش های مهم معماری درمانی است که طی انتخاب رنگ مناسب و طراحی داروخانه به سبک مدرن می‌توان از استفاده از فضا به بهینه ترین نقطه ممکن رسید.