طراحی داروخانه اصفهان

طراحی دکور داروخانه در اصفهان

شرکت معماری درمانی پاکاد؛ طراحی و اجرای تخصصی دکور داروخانه

طراحی دکوراسیون داروخانه در اصفهان

شرکت معماری درمانی پاکاد به عنوان پیشگام در زمینه معماری درمانی و متخصص طراحی و اجرای صفر تا صد دکوراسیون داخلی داروخانه آماده برای بازسازی دکوراسیون داروخانه شما در شهر اصفهان است!

شرکت پاکاد مطابق استاندارد‌های غذا و دارو و همچنین شرایط و ضوابط تاسیس داروخانه در اصفهان اقدام به طراحی و بازسازی داروخانه شما می‌کند. راه‌اندازی داروخانه در اصفهان به عنوان یک شهر با بافت تاریخی نیازمند یک طراحی خاص و مطابق نبوغ معماریِ شهر اصفهان است! همانطور که در خیابان‌های شاخص اصفهان مانند خیابان آمادگاه و خیابان شمس آبادی کسب و کار داروخانه برجسته است؛ نیاز است طراحی داروخانه شما نیز در میان داروخانه‌های دیگر خاص و متفاوت باشد! برای داروخانه خود یک طراحی و اجرای اتخصاصی داشته باشید.

برداشت پلان رایگان

در شرکت پاکاد طراحی دو بعدی و برداشت پلان پروژه شما به عنوان بخشی از فرایند مشاوره و انتقال تجربه کاملا رایگان انجام می‌شود!

صفر تا صد اجرای دکور داروخانه

طراحی و صفر تا صد اجرای دکور داروخانه شما طبق استاندارد و متناسب با نیاز‌های شما انجام می‌شود. 

ضمانت سه ساله!

شرکت پاکاد از طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی شما به مدت سه سال ضمانت و پشتیبانی به عمل می‌آورد! همچنین اصالت طراحی دکوراسیون شما محفوظ است.

طراحی سه بعدی رایگان داروخانه

هزینه طراحی دکور داروخانه بین 150 تا 180 هزار تومان برای هر متر مربع مطابق تعرفه صنفی است اما در شرکت پاکاد در صورتی که فاز اجرایی داروخانه شما توسط پاکاد انجام شود؛ طراحی دکور شما رایگان انجام می‌شود!

نمونه پروژه‌های طراحی و اجرای دکور داروخانه

طراحی داروخانه مدرن در اصفهان

شرکت معماری درمانی پاکاد؛ مستقر در شهر مشهد است اما از مشهد در هر نقطه از ایران به ویژه اصفهان برای شما اقدام به طراحی و اجرای دکور داروخانه می‌کند. پاکاد در شهر‌های تهران، مشهد، همدان نیز به طراحی و اجرای داروخانه پرداخته است. هزینه اجرایی دکوراسیون داخلی داروخانه در اصفهان کاملا وابسته به سه چیز است : نوع متریال، سبک طراحی و متراژ پروژه شما. شما می‌توانید جهت دریافت خدمات مشاوره و برآورد قیمت اجرایی پروژه بازسازی داروخانه با شماره تلفن 09153112851 تماس بگیرید. هزینه اجرایی و طراحی داروخانه در شرکت معماری درمانی پاکاد اقتصادی است و برای شما داروسازان و دکتر‌های گرامی اصفهان بهینه شده است! چرا که پاکاد بیش از دو دهه سابقه فعالیت در این صنعت دارد. برندسازی داروخانه خودتان را در اصفهان متحول کنید!

هزینه اجرا دکور داروخانه اصفهان

هزینه‌های اجرایی هر پروژه وابسته به متریال به کار رفته در پروژه، متراژ مورد نظر و طراحی انجام شده متفاوت است. در سال ۱۴۰۲ اجرای یک دکوراسیون داخلی برای یک داروخانه با متراژ ۸۰ متر مربع ۴۵۰.۰۰۰.۰۰۰ تومان تمام شده است. در حالی که مجددا در سال ۱۴۰۲ داروخانه دیگری با متراژ ۱۰۵ متر مربع توسط گروه معماری پاکاد طراحی و اجرا شده است که هزینه تمام شده آن ۲۲۰.۰۰۰.۰۰۰ تومان شده است. بنابراین برای هر پروژه اجرایی قیمت تمام شده متفاوت و شخصی سازی است. برای دریافت مشاوره رایگان و برداشت پلان و برآورد هزینه‌های اجرایی پروژه خود با شماره 09153112851 تماس بگیرید.

قیمت طراحی داروخانه اصفهان

قیمت دکور داروخانه در سال 1402 مطابق استاندارد بین 150.000 تومان تا 180.000 تومان است. برای طراحی دکوراسیون داروخانه خود هزینه اضافی پرداخت نکنید! پاکاد طراحی دکوراسیون شما را رایگان انجام می‌‌دهد! برای دریافت اطلاعات بیشتر با شماره 09153112851 تماس بگیرید یا فرم زیر را پر کنید!

فرم ثبت سفارش دکور داروخانه

نام(ضروری)
آدرس
آیا ملک شما استیجاری است؟(ضروری)
خدمت مورد نیاز شما چیست؟(ضروری)

سوالات متداول

طبق برآورد‌های تیم توسعه و تحقیق شرکت پاکاد هزینه راه‌اندازی داروخانه کمتر یک میلیارد تومان برای یک داروخانه با متراژ متوسط 60 متر مربع در سال 1402 نخواهد بود!

قیمت طراحی دکوراسیون داخلی داروخانه در سال 1402 برای هر متر مربع بین 150 هزار تومان تا 180 هزار تومان در نظر گرفته شده است اما شرکت پاکاد طراحی دکوراسیون شما را رایگان انجام می‌دهد! برای اطلاعات بیشتر با شماره 09153112851 تماس بگیرید.

هزینه اجرایی هر پروژه وابسته به متریال، متراژ و نوع طراحی شما است! اما بین 5 تا 15 میلیون تومان برای هر متر مربع تخمین زده می‌شود! جهت برآورد قیمت پروژه خود با شماره شماره 09153112851 تماس بگیرید.

شرکت معماری پاکاد شامل طراحی دکوراسیون داخلی داروخانه، مطب، کلینیک، محیط های درمانی می‌باشد. شرکت معماری پاکاد مفتخر است که در طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی بیمارستان قائم مشهد، بیمارستان بهلول شهرستان گناباد بیمارستان شهرستان کاشمر و بسیاری محیط درمانی دیگر سهیم بوده است و بیش از بیست سال سابقه فعالیت خود را صرف طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی محیط های درمانی یا اصطلاحا معماری درمانی کرده است. شرکت معماری پاکاد در بخش معماری سبز نیز به طراحی باغ ویلا و روف گاردن می‌پردازد. پاکاد در تهران، مشهد، اصفهان، همدان و شهرهای مختلف دیگری به طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی پرداخته است.

بین 30 تا 45 روز بازسازی یک داروخانه زمان لازم دارد البته این زمان بدون در نظر گرفتن زمان طراحی دکوراسیون داخلی داروخانه است.

 

قیمت و هزینه طراحی داخلی داروخانه یا مطب در پاکاد برای سال 1402 بین 150 هزار تومان تا 180 هزار تومان برای هر متر مربع است. اما در صورتی که فاز اجرایی پروژه شما توسط شرکت ما انجام شود؛ هزینه طراحی سه بعدی دکوراسیون داخلی شما به عنوان بخشی از پیش پرداخت اجرایی محاسبه می‌شود! شرکت پاکاد مفتخر است که یک دهه تجربه اجرایی خود را در اختیار شما پزشکان و دکترهای گرامی قرار دهد. برای اطلاعات بیشتر با شماره 09153112851 تماس بگیرید

پایان فصل سرما، شروع تابستان و عید نوروز از بهترین زمان‌های طراحی و بازسازی دکوراسیون داروخانه است!

در اصفهان با متراژ حداقل 40 متر برای شما دکوراسیون داروخانه‌ای بهینه طراحی و اجرا می‌کنیم!

در شرکت پاکاد مشاوره، برداشت پلان و طراحی پلان اولیه کاملا رایگان است!

قطعا افزایش درآمد شما پس از بازسازی دکوراسیون داروخانه چشمگیر خواهد بود!