طراحی کلینیک

طراحی مطب

طراحی دکوراسیون مطب دندان‌پزشکی همراه با صفر تا صد اجرا در شرکت معماری درمانی پاکاد! جهت برداشت پلان رایگان، مشاوره و طراحی پلان اولیه خود به صورت رایگان با مشاره تلفن 09153112851 تماس بگیرید یا از طریق دکمه زیر اقدام به ثبت سفارش کنید.

طراحی کلینیک

طراحی مطب

طراحی دکوراسیون مطب دندان‌پزشکی همراه با صفر تا صد اجرا در شرکت معماری درمانی پاکاد! جهت برداشت پلان رایگان، مشاوره و طراحی پلان اولیه خود به صورت رایگان با مشاره تلفن 09153112851 تماس بگیرید یا از طریق دکمه زیر اقدام به ثبت سفارش کنید.

طراحی کلینیک دندانپزشکی

جامعه هدف و بازار دندان‌پزشکی امروزه رقابتی شده است! بدون یک طراحی دکوراسیون استاندارد و چشمگیر ممکن نیست کلینیک دندانپزشکی به یک برند موفق تبدیل شود!

طراحی مطب عمومی

طراحی داخل مطب عمومی با توجه به نیاز‌های مطب پذیرفته می‌شود. طراحی اتاق پزشک و طراحی اتاق درمان بخش مهمی از دکوراسیون مطب عمومی است!

طراحی کلینیک زیبایی

طراحی دکوراسیون داخلی کلینیک زیبایی بخشی از برندسازی و بازاریابی مطب‌های زیبایی است. برای افزایش فروش در کلینیک زیبایی داشتن یک دکور مجلل الزامی است!

طراحی مطب قلب

طراحی دکوراسیون مطب قلب برای ایجاد یک ارتباط اثرگذار بین مراجعه بسیار مهم است. طراحی داخلی مطب قلب می‌تواند منطبق بر هویت برند شما باشد.

اصول طراحی مطب

استاندارد‌های طراحی داخلی مطب یا طراحی داخلی کلینیک را تحت عنوان اصول معماری درمانی می‌شناسند! استاندارد‌های راه‌اندازی هر مطب متناسب با شاخصه‌های کاربریش متفاوت است؛ برای مثال طراحی دکوراسیون مطب دندانپزشکی کاملا با طراحی کلینیک پوست و مو یا کلینیک زیبایی تفاوت دارد. 

شرکت معماری درمانی پاکاد به عنوان پیشگام در زمینه طراحی و اجرای مطب به بازسازی کلینیک یا مطب طبق استاندارد‌های معماری درمانی می‌پردازد. برای دریافت مشاوره رایگان و طراحی و بازسازی مطب یا کلینیک خود با شماره 09153112851 تماس بگیرید یا از طریق دکمه ذیل کاتالوگ نمونه طراحی مطب را دانلود کنید!

طراحی مطب کوچک

طراحی داخلی برای مطب‌هایی که فضای کوچک‌تری دارند یا در ملک‌های استیجاری فعالیت می‌کنند از اهمیت دو چندانی برخوردار است. شرکت معماری درمانی پاکاد به صورت تخصصی به طراحی و اجرای مطب‌های کوچک با هدف استفاده بهینه از فضا می‌پردازد. در هر شهری برای شما پزشکان و دکتر‌های گرامی به طراحی و اجرای صفر تا صد مطب یا کلینیک می‌پردازیم. طراحی مطب در تهران، مشهد، اصفهان، شیراز و… تخصص پاکاد معماری درمانی و فراهم کردن آرامش شما پزشکان و دکتر‌های گرامی در کنار یک محیط کار حرفه‌ای و با پرستیژ است. برندسازی مطب یا برندسازی کلینیک با ایجاد 

طراحی دکوراسیون کلینیک

طراحی دکور کلینیک به عنوان یکی از تخصصی‌ترین زمینه‌های درمانی شاخصه‌های بسیاری دارد. موارد زیر از مهم‌ترین نکاتی است که باید در طراحی دکور کلینیک در نظر گرفته شود!

  • بهترین سبک طراحی کلینیک مدرن است.
  • رنگ‌های مطب یا کلینیک بهتر است روشن باشد!
  • بهینه‌ترین متراژ مطب از 80 متر مربع تا 100 متر مربع است.
  • مهم‌ترین بخش طراحی دکور کلینیک پیشخوان یا رسپشن است.
  • از اکسسوری در دکوراسیون کلینیک غافل نشوید!

برندسازی کلینیک یا برندسازی برای مطب با بازسازی دکوراسیون داخلی آن و تبدیل دکور به یک هویت شاخص آغاز می‌شود. مراجعان مطب به شرط برقراری ارتباط با دکوراسیون مطب ممکن است از مشتریان ثابت شما شوند! بنابراین درآمد مطب اثر پذیر از دکوراسیون مطب است.

قیمت طراحی دکوراسیون مطب

طراحی داخلی رایگان مطب!

هزینه طراحی دکوراسیون مطب بین 150 تا 180 هزار تومان است! اما در صورتی که فاز اجرایی پروژه شما توسط شرکت معماری پاکاد انجام شود هزینه طراحی دکوراسیون شما به عنوان بخشی از فاز اجرایی رایگان طراحی می‌گردد!

ثبت سفارش

سوالات متداول