هزینه خدمات طراحی شرکت معمای پاکاد

برداشت، طراحی پلان و بازدید از پروژه رایگان است!

طراحی سه بعدی کاملا رایگان در پاکاد؟

چرا طراحی سه بعدی در پاکاد رایگان است؟

قیمت و هزینه طراحی داخلی داروخانه یا مطب در پاکاد برای سال 1402 بین 180 هزار تومان تا 200 هزار تومان برای هر متر مربع است. اما در صورتی که فاز اجرایی پروژه شما توسط شرکت ما انجام شود؛ هزینه طراحی سه بعدی دکوراسیون داخلی شما به عنوان بخشی از پیش پرداخت اجرایی محاسبه می‌شود! شرکت پاکاد مفتخر است که یک دهه تجربه اجرایی خود را در اختیار شما پزشکان و دکترهای گرامی قرار دهد.

قیمت طراحی دکوراسیون داخلی

هزینه های طراحی پلان سه بعدی برای هر کدام از خدمات طراحی دکوراسیون زیر مشخص شده اند. گروه معماری پاکاد طراحی پلان دو بعدی شما را به صورت کاملا رایگان انجام می‌دهد و ضمنا هر یک از خدمات طراحی دکوراسیون پاکاد دارای دو سبک اصلی مدرن و کلاسیک می‌باشد.

پاکاد در هر نقطه از ایران به طراحی و صفر تا صد اجرا پروژه شما می‌پردازد

قیمت طراحی داروخانه

سبک طراحی هزینه (بر حسب متر مربع)
تا 50 متر مربع 10,000,000 تومان مبلغ کل
به ازای هر متر مربع 200,000 تومان در متر مربع

قیمت طراحی کلینیک

سبک طراحی هزینه (بر حسب متر مربع)
مدرن ۱۵۰.۰۰۰ تومان در متر مربع
کلاسیک  ۱۸۰.۰۰۰ تومان در متر مربع

قیمت طراحی باغ ویلا

سبک طراحی هزینه (بر حسب متر مربع)
طراحی داخلی ۱۵۰.۰۰۰ تومان در متر مربع
طراحی محوطه و فضا سبز بر حسب توافق

قیمت طراحی مسکونی

سبک طراحی هزینه (بر حسب متر مربع)
مدرن 150,000 تومان در متر مربع
کلاسیک  ۱۷۰.۰۰۰ تومان در متر مربع

قیمت طراحی نما مسکونی

سبک طراحی هزینه (بر حسب متر مربع)
مدرن 9۰.۰۰۰ تومان در متر مربع
کلاسیک  ۱4۰.۰۰۰ تومان در متر مربع

قیمت اجرا دکوراسیون داروخانه و مطب

هزینه‌های اجرایی هر پروژه وابسته به متریال به کار رفته در پروژه، متراژ مورد نظر و طراحی انجام شده متفاوت است. در اوایل سال ۱۴۰۲ اجرای یک دکوراسیون داخلی برای یک داروخانه با متراژ ۸۰ متر مربع 57۰.۰۰۰.۰۰۰ تومان تمام شده است. در حالی که مجددا در سال ۱۴۰۲ داروخانه دیگری با متراژ ۱۰۵ متر مربع توسط گروه معماری پاکاد طراحی و اجرا شده است که هزینه تمام شده آن 3۲۰.۰۰۰.۰۰۰ تومان شده است. بنابراین برای هر پروژه اجرایی قیمت تمام شده متفاوت و شخصی سازی است. بنابراین هزینه بر حسب متر مربع از 3,500,000 تا 8,500,000 منعطف می‌باشد. برای دریافت مشاوره رایگان و برداشت پلان و برآورد هزینه‌های اجرایی پروژه خود با شماره 09153112851 تماس بگیرید.

متریال به کار رفته و متراژ مورد نظر و همچنین سبک طراحی مهم‌ترین عوامل در تعیین قیمت نهایی فاز اجرا هر پروژه است. ارزان‌ترین متریال چوب ملامینه و گران‌ترین متریال چوب های‌گلاس است.

شرکت معماری پاکاد در تمامی شهر‌های ایران به طراحی داروخانه و مطب و اجرای آن می‌پردازد. پاکاد در شهر‌های مشهد، تهران، همدان و… پروژه اجرایی شده دارد.

برای دریافت مشاوره رایگان می‌توانید با شماره تلفن 09153112851 تماس بگیرید و از تمامی خدمات پاکاد ضمن ارائه و تحلیل حرفه‌ای پروژه خود برخوردار شوید.