طراحی دکوراسیون اداری

از طرح تا اجرا طراحی اداری
با گروه معماری پاکاد

طراحی دکوراسیون اداری چیست؟

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ، و با استفاده از طراحان گرافیک است، چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است، و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز، و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد، کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته حال و آینده، شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد، تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی، و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد، در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه 

طراحی داخلی دکوراسیون اداری

شخصیت و برند هر شرکت در قابل طراحی دکوراسیون داخلی آن نمود دارد. صاحبان ابر شرکت‌ها به طراحی دکوراسیون داخلی شرکت خود به قدری اهمیت می‌دهند که تلاش در جهت شخصی سازی دکور داخلی شرکت خود دارند. از بخش‌های مختلفی که می‌توان به آن‌ها برای طراحی دکوراسیون داخلی اداری اشاره کرد؛ طراحی اتاق جلسات، طراحی اتاق مذاکرات، طراحی اتاق مدیریت، طراحی واحد بازرگانی، طراحی واحد IT، طراحی انبار شرکت، طراحی اتاق نگهبانی شرکتی و… در نظر داشته باشید که یک برندسازی موفق برای هر کسب و کاری از طریق تزریق ژن برند به قسمت‌های مختلف کسب و کار آغاز می‌شود. طراحی دکوراسیون داخلی هر شرکت بخشی از برندسازی و هویت ارزنده آن شرکت است. مهم نیست که شرکت شما یک ابر شرکت باشد یا حتی یک واحد اداری برای استقرار تیم‌‌ها و گروه‌های مختلف باشد؛ مهم این است که هویت کسب و کار شما در محل کار شما نمود داشته باشد!

انواع طراحی اداری چیست؟

طراحی اداری کلاسیک

طراحی شرکت‌ها یا طراحی اداری با سبک کلاسیک در ایران و جهان بسیار محبوب است. طراحی اداری مناسب شرکت‌های صادرات و واردات می‌باشد. کارخانه‌ها نیز در قسمت‌های بازرگانی خود از طراحی به سبک کلاسیک استفاده می‌کنند.

طراحی اداری مینیمال

طراحی منیمال مناسب استودیو‌های خلاقیت یا آژانس‌های تبلیغاتی است. شتابدهنده‌ها و استارت‌آپ ها نیز از طراحی با سبک مینیمال در طراحی دکوراسیون خود استفاده می‌کنند. مینیمال از ارزان ترین شیوه های طراحی دکوراسیون است.

طراحی اداری صنعتی

طراحی صنعتی خاص کارخانه‌ها انجام می‌شود. طراحی صنعتی باید ایمن، دارای استاندارد و کاربردی باشد. انواع و اقسام طراحی صنعتی بر اساس نیاز‌ها و بیزینس مدل‌های شرکت‌های مختلف وجود دارد و هر کدام شخصی سازی خودشان است.

طراحی اداری مدرن

طراحی اداری به سبک مدرن از شاخص‌ترین سبک‌های طراحی دکوراسیون محیط‌های اداری است چرا که در مقابل کلاسیک قرار می‌گیرد و ضمن استفاده آسان در چیدمان می‌تواند مناسب انواع و اقسام برند‌ها و هویت‌های محیط اداری باشد.

طراحی اتاق مدیریت

اتاق مدیریت یکی از مهم‌ترین قسمت‌های طراحی دکوراسیون داخلی هر شرکت می‌باشد. در صورتی خواسته‌ها و انتظارات یک مدیرعامل به معنی واقعی کلمه اجرا می‌‎شود که آن مدیرعامل در یک اتاق مدیریت شکیل و دارای هویت نشسته باشد! بنابراین هر یک از مدیران شرکت‌ها نیاز به محیط کار استاندارد یا حتی اتاق مدیریت مجزا دارند که می‌بایست بر اساس نیاز ایشان طراحی و اجرا شود. طراحی دکوراسیون داخلی اتاق مدیریت از برجسته ترین خدماتی است که شرکت معماری پاکاد به کسب و کار‌ها پیشنهاد می‌کند. البته اتاق مدیریت مناسب تعداد بسیاری از تیم‌های استارت آپی یا تازه کار نمی‌باشد.

قیمت طراحی اداری چه قدر است؟!

سیستم پارتیشن شیشه چیست؟

بسیاری از کسب و کار‌ها اقدام به رهن یا اجاره یک محیط فلت می‌کنند تا بتوانند با استفاده از پارتیشن بندی دلخواه و هزینه کم محیط اداری خود را طراحی کنند. شرکت پاکاد به شما استفاده از پارتیشن‌های شیشه‌ای را پیشنهاد می‌کند. انواع و اقسام شیوه‌های طراحی و اجرای پارتیشن وجود دارد که محبوب‌ترین آن‌ها پارتیشن شیشه‌ای است. برای دریافت مشاوره و اطلاع از هزینه‎‌های طراحی و اجرای پارتیشن در محیط شرکت خود با شماره تلفن 09153112851 تماس بگیرید!

سیستم پارتیشن ام دی اف (MDF) چیست؟

بسیاری طرفدار خرید پارتیشن‌های پیش ساخته هستند در محیط‌های اداری قابل جا به جایی است و هزینه کمتری به نسبت طراحی دکوراسیون داخلی شرکت و اجرای آن برخوردار است. شرکت پاکاد می‌تواند در زمینه طراحی و راه اندازی پارتیشن های چوبی و شیشه‌ای شما را یاری کند. پس برای دریافت مشاوره رایگان از شیوه اجرا و راه اندازی پارتیشن‌های اداری با شماره تلفن 09153112851 تماس بگیرید.

قیمت طراحی اداری چه قدر است؟

قیمت طراحی دکوراسیون اداری برای هر بخش از کسب و کار شما متفاوت است. قطعا سبک و شیوه مورد نظر طراحی شما می‌تواند هزینه شما را در زمینه قیمت طراحی دکوراسیون اداری کاهش یا افزایش دهد. برای مثال قیمت معمول طراحی دکوراسیون داخلی 145.000 تومان برای هر متر مربع است. اما قطعا این قیمت برای محیط‌های تکرار پذیر و کم کار کاهش می‌یابد و از طرفی برای طراحی اتاق مدیریت مقداری افزایش دارد.

هزینه اجرا دکوراسیون اداری چه قدر است؟

هزینه اجرا دکوراسیون داخلی شرکت یا کسب و کار شما کاملا وابسته به متراژ، نوع طراحی، شیوه اجرا و متریال مورد نظر شما است که ممکن هزینه شما را افزایش یا کاهش دهد. برای دریافت قیمت و برای دریافت مشاوره رایگان از شیوه اجرا و راه اندازی پارتیشن‌های اداری با شماره تلفن 09153112851 تماس بگیرید.

ثبت سفارش آنلاین

نوع شرکت یا سازمان
زمان تماس
:
محل شرکت