متفاوت در طراحی
بهترین در اجرا

طراحی دکوراسیون داخلی باغ ویلا

در دو سبک مدرن و سنتی، طراحی و اجرا روف گاردن

1
مشاوره و برداشت پلان رایگان از باغ ویلا شما!

پس از تماس شما با پاکاد، تیم برداشت پلان از پروژه شما اقدام به تهیه یک پلان دو بعدی می‌کنند.

2
ارائه پلان دو بعدی رایگان یا همان نقشه باغ ویلا

پس از برداشت پلان از زمین پروژه یا باغ ویلا شما یک طراحی دو بعدی از پلان جدید پروژه مورد نظر تهیه می‌شود و به شما ارائه می‌شود.

3
کرکسیون و شروع طراحی سه بعدی

پس از تایید و اصلاح پلان دو بعدی؛ طراحی پلان سه بعدی شما پس از سلیقه شناسی و دریافت نیاز‌ها و انتظارات شما در قالب جلسه کرسیون آغاز می‌شود.

4
ارائه طراحی سه بعدی و شروع فاز اجرایی

در نهایت پس از اصلاح طراحی سه بعدی پروژه شما تیم اجرایی پاکاد اقدام به انجام صفر تا صد اجرا پروژه شما تحت نظارت و سرپرستی مهندسان پاکاد خواهند کرد.

طراحی روف گاردن

طراحی و اجرای روف گاردن در شرکت پاگاد به صورت تخصصی انجام می‌شود. شما می‌توانید طی یک تماس با شماره تلفن 09153112851 ضمن دریافت مشاوره رایگان از خدمات طراحی باغ ویلا و طراحی روف گاردن شرکت پاکاد برخوردار شوید.

طراحی دکوراسیون باغ ویلا سنتی چگونه است؟

طراحی باغ ویلا به سبک سنتی در ایران که با همان طراحی باغ ویلا کلاسیک نیز شناخته می‌شود چهارچوب های خاص خود را دارد. طراحی باغ ویلا سنتی از اصول معماری اصیل ایرانی پیروی می‌کند و طراحی باغ ویلا را متمایز از طراحی های مدرن غربی می‌کند. ایرانیان به باغ آرایی در دوران‌های مختلف تاریخ مشهور هستند. امروزه نیز بسیاری از طراحی های داخلی باغ ویلا یا گیاه آرایی یا حتی طراحی روف گاردن‌ها به صورت طراحی سبک سنتی ایرانی انجام می‌شود.

طراحی باغ ویلا مدرن چگونه است؟

طراحی باغ ویلا مدرن که در مقابل طراحی باغ ویلا سنتی قرار می‌گیرد همان شیوه طراحی باغ و ویلا در غرب است. انواع و اقسام سبک های طراحی باغ ویلا مدرن بر حسب فرهنگ کشور های مختلف وجود دارد که تمامی این طراحی باغ ویلا ها زیر مجموعه طراحی دکوراسیون داخلی باغ ویلا مدرن شناخته می‌شود. از طراحی باغ ویلا در سبک عربی گرفته تا طراحی باغ ویلا در سبک مراکشی و فرانسوی، گروه معماری پاکاد مجری و طراح صفر تا صد دکوراسیون داخلی باغ ویلا شما خواهد بود.

قیمت طراحی دکوراسیون داخلی باغ ویلا

هزینه طراحی باغ ویلا در سال ۱۴۰۲ مطابق تعرفه های زیر است. گروه معماری پاکاد طراحی پلان دو بعدی پروژه شما را به صورت رایگان و به عنوان بخشی از روال مشاوره رایگان کار خود لحاظ می‌کند. در صورتی که پروژه شما در بخش اجرایی به گروه معماری ما سفارش داده شود؛ هزینه های طراحی نقشه پلان سه بعدی شما کاملا رایگان خواهد شد.

هزینه طراحی باغ ویلا

هزینه اجرای صفر تا صد باغ ویلا

هزینه طراحی و اجرای باغ ویلا چه قدر است؟ گروه معماری پاکاد در صورت پذیرش اجرای باغ ویلا یا پروژه شما، هزینه ایی بابت طراحی نقشه باغ ویلا یا همان طراحی پلان سه بعدی باغ و ویلا شما دریافت نمی‌کند! و صرفا هزینه اجرای پروژه شما مطابق نیاز و متناسب با استاندارد‌ها دریافت می‌شود. توجه کنید که هزینه اجرای هر باغ ویلا با باغ ویلا دیگر متفاوت است! حتی اگر مساحت آن ها برابر باشد ممکن است هزینه های اجرای دو باغ ویلا وابسته به انتخاب مصالح و کیفیت های آن متفاوت باشد.

فرم سفارش آنلاین

برای تماس کارشناسان ما با شما فرم زیر را پر کنید

نام و نام خانوادگی(ضروری)
ساعت تماس
:
محل پروژه(ضروری)
آیا ملک پروژه شما استیجاری است؟(ضروری)

سوالات متداول

طراحی پلان دو بعدی در گروه معماری پاکاد کاملا رایگان است و در صورتی که پروژه شما شامل بخش طراحی و اجرا شود، هزینه ایی بابت طراحی نقشه اصلی یا همان پلان سه بعدی دریافت نمی‌شود و صرفا هزینه اجرایی برآورد و توافق شده دریافت می‌شود.

بله گروه معماری پاکاد در هر شهر و استان یا حتی شهرستانی پروژه قبول می‌کند. گروه معماری ما در مشهد مستقر است و بیش از صد عدد باغ ویلا و روف گاردن را در شهر مشهد، طرقبه و شاندیز طراحی و اجرا کرده است. طراحی دکوراسیون باغ ویلا یا طراحی روف گاردن در تهران، اصفهان، مشهد، شیراز، تبریز و هر شهر دیگری پذیرفته می‌شود. طراحی دکوراسیون باغ و ویلا 1000 متری در مشهد را به صورت تخصصی در دهه هشتاد آغاز کردیم و امروز با افتخار در سراسر ایران به طراحی و اجرای صفر تا صد می‌پردازیم؛ از تخریب کامل تا بازسازی مجدد.

هزینه صرفا طراحی نقشه دکوراسیون باغ ویلا یا روف گاردن در سال 1402 مبلغ 150.000 تومان در هر متر مربع است که گروه معماری پاکاد در صورت دریافت فاز اجرایی پروژه شما، به صورت رایگان و بدون هزینه طراحی نقشه دکوراسیون باغ ویلا و روف گاردن شما را در دو حالت دو بعدی و سه بعدی طراحی می‌کند. طراحی فضا سبز باغ قیمتی متغییر دارد، این قیمت از 5.000 هزار تومان در متر مربع تا 100.000 تومان در متر مربع وابسته به نیاز شما متغییر است.

این فرایند که شامل بخش مشاوره رایگان، طراحی پلان دو بعدی رایگان، طراحی پلان سه بعدی، تخریب و بازسازی، خرید مصالح و گیاه آرایی فضا سبز و اجرای تخصصی طراحی داخلی ویلا می‌باشد. بین یک تا سه ماه زمان نیاز خواهد داشت. البته هر باغ ویلا وابسته به میزان پرکاری یا کم کاری آن می‌توان زمان بیشتر یا کمتری را از شما بگیرد.

به لحاظ صرف اقتصادی ابتدای پاییز و ابتدای زمستان یا به صورت دقیق تر نیمه دوم سال بهترین زمان برای بازسازی و طراحی باغ ویلا است چرا که بازار خرید مصالح مورد نیاز باغ ویلا افت قیمت محسوسی خواهد داشت اما به صورت استاندارد ابتدای بهار و ابتدای تابستان گروه های معماری در اوج فرایند طراحی و اجرای باغ ویلا هستند.