متفاوت در طراحی، بهترین در اجرا

طراحی و اجرا دکوراسیون داخلی باغ ویلا در دو سبک مدرن و سنتی، طراحی و اجرا روف گاردن

ضمانت 3 ساله پاکاد

تحویل باغ ویلا و آغاز ضمانت سه ساله پاکاد از طراحی و اجرای انجام شده!

ارائه مشاوره رایگان برای
طراحی باغ ویلا

01

مشاوره راهنمایی شما در انتخاب جزئیات و موارد مرتبط با طراحی دکوراسیون باغ ویلا یا روف گاردن در نظر گرفته شده است. گروه معماری پاکاد ضمن جلسات مشاوره برای فهم آنچه شما در ذهن دارید تلاش می‌کند تا در طراحی و اجرا بهترین باشیم

ارائه پلان دو بعدی رایگان یا
همان نقشه باغ ویلا

02

برداشت نقشه اولیه و طراحی اولیه پلان دو بعدی در طراحی دکوراسیون باغ ویلا یا دکوراسیون روف گاردن شما رایگان می‌باشد. مهندسان و ناظران پروژه پاکاد پیش از شروع پروژه شما، آن را ارزیابی و چالش شناسی میکنند

جلسه مشاوره و شروع
طراحی سه بعدی

03

پس از طراحی پلان سه بعدی دکوراسیون داخلی پروژه شما، گروه معماری پاکاد در جلسه ای که با نام کرکسیون برگزار می‌شود که در آن طراحی سه بعدی انجام شده اصلاح و بررسی و تحلیل توسط شما مشتری گرامی می‌شود

تخریب یا بازسازی باغ ویلا یا
روف گاردن شما

04

پس از طراحی و تکمیل اصلاحات نقشه سه بعدی پروژه شما فرآیند تخریب یا بازسازی آغاز می‌شود. این فرایند شامل موارد مختلفی است و و اصولا به عنوان فاز اجرایی شناخته می‌شود

طراحی باغ و ویلا در گروه معماری سبز پاکاد

طراحی دکوراسیون داخلی باغ و ویلا که روش ها و شیوه های متفاوتی دارد در گروه معماری پاکاد به صورت تخصصی انجام می‌شود. طراحی باغ ویلا به دو صورت کلی امکان پذیر است. نخستین شیوه طراحی باغ ویلا به سبک باغ ویلا سنتی است که امروزه بسیار ترند شده به طراحی باغ ویلا کلاسیک نیز معروف است. دومین شیوه طراحی دکوراسیون باغ ویلا به سبک طراحی مدرن است که در آن نمونه های طراحی باغ ویلا غربی الگو قرار داده می‌شوند. گروه معماری پاکاد برای طراحی باغ ویلا شما نقشه های نوآورانه ای در ذهن دارد!

طراحی دکوراسیون داخلی باغ، طراحی باغ ویلا سنتی چگونه است؟

طراحی باغ ویلا به سبک سنتی در ایران که با همان طراحی باغ ویلا کلاسیک نیز شناخته می‌شود چهارچوب های خاص خود را دارد. طراحی باغ ویلا سنتی از اصول معماری اصیل ایرانی پیروی می‌کند و طراحی باغ ویلا را متمایز از طراحی های مدرن غربی می‌کند. ایرانیان که به باغ آرایی معروف در دوران های مختلف تاریخ مشهور هستند امروزه نیز بسیاری از طراحی های داخلی باغ ویلا یا گیاه آرایی یا حتی طراحی روف گاردن ها به صورت طراحی سبک سنتی ایرانی انجام می‌شود.

طراحی دکوراسیون داخلی باغ،
طراحی باغ ویلا مدرن چگونه است؟

طراحی باغ ویلا مدرن که در مقابل طراحی باغ ویلا سنتی قرار می‌گیرد همان شیوه طراحی باغ و ویلا در غرب است. انواع و اقسام سبک های طراحی باغ ویلا مدرن بر حسب فرهنگ کشور های مختلف وجود دارد که تمامی این طراحی باغ ویلا ها زیر مجموعه طراحی دکوراسیون داخلی باغ ویلا مدرن شناخته می‌شود. از طراحی باغ ویلا در سبک عربی گرفته تا طراحی باغ ویلا در سبک مراکشی و فرانسوی، گروه معماری پاکاد مجری و طراح صفر تا صد دکوراسیون داخلی باغ ویلا شما خواهد بود.

هزینه های طراحی دکوراسیون
باغ ویلا و اجرای آن

هزینه طراحی باغ ویلا در سال 1402 مطابق تعرفه های زیر است. گروه معماری پاکاد طراحی پلان دو بعدی پروژه شما را به صورت رایگان و به عنوان بخشی از روال مشاوره رایگان کار خود لحاظ می‌کند. در صورتی که پروژه شما در بخش اجرایی به گروه معماری ما سفارش داده شود؛ هزینه های طراحی نقشه پلان سه بعدی شما کاملا رایگان خواهد شد.

هزینه طراحی باغ ویلا پاکاد

هزینه طراحی داخلی دکوراسیون ویلا در هر متر مربع 150.000 تومان است.

هزینه طراحی فضای سبز هر باغ ویلا وابسته به کمیت کارانه آن متفاوت است.

هزینه طراحی و اجرای باغ ویلا پاکاد

هزینه طراحی و اجرای باغ ویلا چه قدر است؟ گروه معماری پاکاد در صورت پذیرش اجرای باغ ویلا یا پروژه شما، هزینه ایی بابت طراحی نقشه باغ ویلا یا همان طراحی پلان سه بعدی باغ و ویلا شما دریافت نمی‌کند! و صرفا هزینه اجرای پروژه شما مطابق نیاز و متناسب با استاندارد‌ها دریافت می‌شود. توجه کنید که هزینه اجرای هر باغ ویلا با باغ ویلا دیگر متفاوت است! حتی اگر مساحت آن ها برابر باشد ممکن است هزینه های اجرای دو باغ ویلا وابسته به انتخاب مصالح و کیفیت های آن متفاوت باشد.

فرم سفارش آنلاین

برای تماس کارشناسان ما با شما فرم زیر را پر کنید .

"*" indicates required fields

 
آیا ملک پروژه مورد نظر شما استیجاری است؟
 

سوالات متداول

طراحی پلان دو بعدی در گروه معماری پاکاد کاملا رایگان است و در صورتی که پروژه شما شامل بخش طراحی و اجرا شود، هزینه ایی بابت طراحی نقشه اصلی یا همان پلان سه بعدی دریافت نمی‌شود و صرفا هزینه اجرایی برآورد و توافق شده دریافت می‌شود.

بله گروه معماری پاکاد در هر شهر و استان یا حتی شهرستانی پروژه قبول می‌کند. گروه معماری ما در مشهد مستقر است و بیش از صد عدد باغ ویلا و روف گاردن را در شهر مشهد، طرقبه و شاندیز طراحی و اجرا کرده است. طراحی دکوراسیون باغ ویلا یا طراحی روف گاردن در تهران، اصفهان، مشهد، شیراز، تبریز و هر شهر دیگری پذیرفته می‌شود. طراحی دکوراسیون باغ و ویلا 1000 متری در مشهد را به صورت تخصصی در دهه هشتاد آغاز کردیم و امروز با افتخار در سراسر ایران به طراحی و اجرای صفر تا صد می‌پردازیم؛ از تخریب کامل تا بازسازی مجدد.

هزینه صرفا طراحی نقشه دکوراسیون باغ ویلا یا روف گاردن در سال 1402 مبلغ 150.000 تومان در هر متر مربع است که گروه معماری پاکاد در صورت دریافت فاز اجرایی پروژه شما، به صورت رایگان و بدون هزینه طراحی نقشه دکوراسیون باغ ویلا و روف گاردن شما را در دو حالت دو بعدی و سه بعدی طراحی می‌کند. طراحی فضا سبز باغ قیمتی متغییر دارد، این قیمت از 5.000 هزار تومان در متر مربع تا 100.000 تومان در متر مربع وابسته به نیاز شما متغییر است.

این فرایند که شامل بخش مشاوره رایگان، طراحی پلان دو بعدی رایگان، طراحی پلان سه بعدی، تخریب و بازسازی، خرید مصالح و گیاه آرایی فضا سبز و اجرای تخصصی طراحی داخلی ویلا می‌باشد. بین یک تا سه ماه زمان نیاز خواهد داشت. البته هر باغ ویلا وابسته به میزان پرکاری یا کم کاری آن می‌توان زمان بیشتر یا کمتری را از شما بگیرد.

به لحاظ صرف اقتصادی ابتدای پاییز و ابتدای زمستان یا به صورت دقیق تر نیمه دوم سال بهترین زمان برای بازسازی و طراحی باغ ویلا است چرا که بازار خرید مصالح مورد نیاز باغ ویلا افت قیمت محسوسی خواهد داشت اما به صورت استاندارد ابتدای بهار و ابتدای تابستان گروه های معماری در اوج فرایند طراحی و اجرای باغ ویلا هستند.