طراحی ساختمان پزشکان

گروه معماری درمانی پاکاد

طراحی دکوراسیون داخلی ساختمان پزشکان

ساختمان پزشکان به عنوان یک سازه معماری-درمانی می‌بایست دارای هویت شخصی سازی شده باشد! به سخن دیگر طراحی دکوراسیون داخلی ساختمان پزشکان و طراحی نما ساختمان پزشکان باید در خدمت و جهت برندسازی ساختمان پزشکان باشد. ساختمان پزشکان می‌بایست یک شخصیت برند را حمل و توزیع کند که مراجعه یا بیمار و همچنین پزشکان فعال در ساختمان پزشکان درگیر اعتبار و پرستیژ ساختمان پزشکان شوند. کاربردی بودن دکوراسیون داخلی ساختمان پزشکان از مهم‌ترین فاکتور‌های طراحی آن است. استاندارد‌های درمانی مختلفی وجود دارد که باید برای طراحی و اجرا دکور به آن‌ها توجه کرد. 

شرکت معماری درمانی پاکاد به عنوان طراحی و مجری صفر تا صد دکور ساختمان پزشکان در مشهد، تهران، اصفهان و هر نقطه از ایران در خدمت شما است. جهت برداشت پلان و طراحی پلان دو بعدی رایگان با شماره 09153112851 تماس بگیرید.

قیمت طراحی ساختمان پزشکان

قیمت طراحی دکوراسیون ساختمان پزشکان از متری 80 هزار تومان تا 180 هزار تومان برای هر بخش از ساختمان پزشکان مانند طبقات اصلی، نما ساختمان، لابی ساختمان پزشکان و… متفاوت است. قیمت طراحی دکوراسیون ساختمان پزشکان در مشهد توسط معماران شرکت پاکاد مبلغ 150 هزار تومان برای هر متر مربع است اما هزینه طراحی دکوراسیون ساختمان پزشکان شما می‌تواند رایگان باشد!

طراحی رایگان دکوراسیون ساختمان پزشکان!؟

در صورتی که فاز اجرایی دکور ساختمان پزشکان شما توسط شرکت معماری درمانی پاکاد انجام شود؛ هزینه طراحی دکوراسیون شما به عنوان پیش پرداخت فاز اجرایی رایگان محاسبه می‌شود! برای دریافت اطلاعات بیشتر با شماره 09153112851 تماس بگیرید.

راه‌اندازی ساختمان پزشکان در مشهد!

ساختمان پزشکان فراتر از یک سازه معماری-درمانی یک بیزینس و تجارت خاص است! شرکت معماری درمانی پاکاد به عنوان طراحی و مجری بیش از صد و نجاه پروژه درمانی به شما در زمینه توسعه کسب و کار ساختمان پزشکان مشاوره رایگان می‌دهد. از معدود ایده‌های قابل پیاده سازی در هر ساختمان پزشکان اضافه سازی یک واحد داروخانه به آن است. بررسی و تحلیل رقیبان شما را پاکاد به عنوان حسن انجام کار می‌پذیرد. برندسازی مهم ترین عامل موفقیت ساختمان پزشکان در شهر‌های کلان مانند مشهد و تهران است. تبلیغات و بازاریابی برای ساختمان پزشکان شما نیز بخشی از خدماتی است که شرکت پاکاد ضمن مشاوره رایگان می‌تواند شما را در آن همراهی کند. سابقه طراحی و راه‌اندازی 5 ساختمان پزشکان در مشهد با شرکت معماری درمانی پاکاد

طراحی نما ساختمان پزشکان

طراحی نما ساختمان پزشکان جز یکی از حیاتی ترین مراحل راه‌اندازی ساختمان پزشکان است چرا که ظاهر ساختمان شما با این بخش از طراحی در نگاه اول قضاوت می‌شود. شاید طراحی نما ساختمان پزشکان ارزان تر از طراحی دکوراسیون داخلی باشد اما پوشش اولیه برند شما در گرو طراحی دکوراسیون داخلی و نما ساختمان پزشکان شما است. شرکت پاکاد به عنوان یک شرکت معماری درمانی مفتخر است که صفر تا صد طراحی و اجرا ساختمان پزشکان شما حتی تجهیز کردن الکترونیک و راه‌اندازی بستر تبلیغات و برندینگ شما توسط پاکاد انجام می‌شود. با اطمینان خاطر به راه‌اندازی ساختمان پزشکان خود بپردازید چرا که پاکاد همراه شما است با بیش از یک دهه تجربه و افتخار.

 

ثبت سفارش

نام و نام خانوادگی(ضروری)
ساعت تماس
:
محل پروژه(ضروری)
آیا ملک پروژه شما استیجاری است؟(ضروری)