پاکاد

طراحی اتاق مشاوره داروخانه

قوانینی که امروزه در طراحی دکوراسیون داروخانه از سمت سازمان غذا و دارو وضع شده ، موجب تغییراتی در دکوراسیون داروخانه های جدید شده است .
طبق قوانین ارائه شده وجود یک اتاق مشاوره در هر داروخانه ای الزامی است .
با قرار گرفتن اتاق مشاوره در دکوراسیون داروخانه میتوان اطلاعات صحیح و توصیه های ضروری در مورد داروها و فراورده های بهداشتی توسط فردی معتبر انجام داد و با طراحی و ایجاد اتاق مشاوره در داروخانه ، افزون بر اینکه بیمار با اطمینان و ایمنی بیشتری داروی مد نظر را مصرف می کند  ، بدون شک در طی درمان نتایج بهتری را نیز حاصل خواهد کرد .
اتاق مشاوره داروخانه کمک می کند ، مراجعین در بخشی خصوصی با فردی مورد اعتماد به راحتی در مورد سوالاتی که در زمینه های مختلف دارند مشورت کند .
با آوردن نام اتاق مشاوره در داروخانه و ضوابطی که در طراحی اتاق مشاوره داروخانه باید رعایت شود ، ممکن است فکر کنید نیاز به اتاق بزرگی برای مشاوره دارید ، همانطور که در تصاویر زیر مشاهده می کنید برای ایجاد اتاق مشاوره در داروخانه نیاز به ایجاد فضایی بزرگ و کاملا مجزا از محیط داروخانه نیست .
از مواردی که جزو الزامات طراحی اتاق مشاوره داروخانه می باشد ، ایجاد فضایی که هوا به خوبی در آن جریان داشته باشد ، ارباب رجوع بدون محدودیت مکانی زیاد در آنجا بشینند و با میزان نور کافی بتوانند به خوبی با کارشناس دارویی داروخانه صحبت کنند.
با این حال در فضایی کوچک نیز می توان اتاق مشاوره داروخانه را احداث کرده و اصول طراحی اتاق مشاوره را رعایت کرد ، گروه معماری پاکاد با توجه به تجربه گسترده ای که در زمینه طراحی دکوراسیون داروخانه کسب کرده است ، به خوبی با ضوابط طراحی اتاق مشاوره آشنا شده و توانسته فضایی مطابق با اصول طراحی اتاق مشاوره داروخانه ایجاد کند .

طراحی دکوراسیون داروخانه
طراحی دکوراسیون داروخانه
طراحی دکوراسیون داروخانه
طراحی دکوراسیون داروخانه
طراحی دکوراسیون داروخانه
طراحی دکوراسیون داروخانه
طراحی دکوراسیون داروخانه
دکوراسیون داروخانه

افکار خود را به اشتراک گذارید