طراحی کلینیک در مشهد

طراحی داخلی دکوراسیون کلینیک در مشهد

شرکت معماری درمانی پاکاد؛ متخصص در صفر تا صد اجرا و طراحی دکوراسیون داخلی کلینیک و مطب در مشهد! با سابقه بیش از 8 سال فعالیت معماری درمانی و همچنین طراحی و دکوراسیون و اجرا دکور 150+ عدد داروخانه و مطب در سطح مشهد، تهران، همدان و…. جهت دریافت مشاوره و بازدید و برداشت پلان رایگان با شماره 09153112851 تماس بگیرید.

طراحی دکوراسیون کلینیک دندان‌پزشکی

طراحی کلینیک دندان‌پزشکی در مشهد! صفر تا صد دکوراسیون داخلی و اجرا انواع کلینیک در مشهد توسط شرکت معماری درمانی پاکاد. پاکاد مفتخر است که در طراحی و اجرا تخصصی دکور انواع کلینیک‌های درمانی در مشهد فعالیت داشته است. استاندارد‌های درمانی متناسب با شرایط و ضوابط هر کلینیک متفاوت است. برای مثال شاخص‌های طراحی دکوراسیون کلینیک زیبایی با اصول طراحی مطب قلب کاملا متفاوت است! به همین جهت شرکت پاکاد در حوزه معماری درمانی ورود کرده و پیشگام این حوزه به شمار می‌رود! جهت دریافت مشاوره رایگان، بازدید از پروژه مطب شما و برداشت پلان از کلینیک شما با شماره 09153112851 تماس بگیرید.

  • طراحی داخلی کلینیک در مشهد
  • طراحی داخلی مطب در مشهد
  • طراحی ساختمان پزشکان در مشهد
  • طراحی سالن زیبایی در مشهد
  • طراحی درمانگاه در مشهد

طراحی سالن انتظار کلینیک

سالن انتظار کلینیک یکی از مهم‌ترین بخش‌های طراحی دکوراسیون کلینیک یا طراحی داخلی مطب به شمار می‌رود! خوشبختانه در شهر مشهد به عنوان یکی از شهر‌های گردشگری سلامت یا توریسم پزشکی مراجعه کنندگان مطب بسیار هستند و باید مدت قابل توجهی را در هر سالن انتظار کلینیک صبر کنند! پزشکان و دکتر‌های گرامی با طراحی دکوراسیون سالن انتظار کلینیک خود ضمن ایجاد استحکام در برندسازی موجب ثابت سازی مشتریان مطب خودشان و افزایش درآمد کلینیک می‌شوند! برای کلینیک‌های دندانپزشکی یا پوست و مو در مشهد نیز فعالیت و تبدیل به یک برند معتبر شدن بدون دیزاین حرفه‌ای سالن انتظار امکان پذیر نیست چرا که بازار این کلینیک‌ها رقباتی شده است و مارکتینگ و برندینگ حرف اول و اخر را در حوزه مدیریت کلینیک در مشهد می‌زنند! بنابراین طراحی دکوراسیون کلینیک در مشهد یکی از شاخص ترین شیوه‌های برجسته کردن مطب یا کلینیک شما از رقیبان است.

جهت دریافت مشاوره رایگان، بازدید از پروژه مطب شما و برداشت پلان از کلینیک شما با شماره 09153112851 تماس بگیرید.

طراحی رسپشن کلینیک

رسپشن یا میز پذیرش کلینیک یک شخصیت کاری پایدار در کلینیک شما است! مدیریت ظاهری و داخلی کلینیک از طریق این میز به ظاهر نا مهم انجام می‌شود! کافی است که طراحی یا دیزاین شما در اتاق پزشک، اتاق درمان یا حتی سالن انتظار خاص و شکیل باشد اما رسپشن شما ساده طراحی شده باشد! این امر ضربه بدی به برندسازی و ذهنیت مراجعه کلینیک شما می‌زند. شرکت پاکاد به عنوان یک متخصص در زمینه معماری؛ فعال برای طراحی هویت بصری برند شما و اجرا آن به صورت صفرتا صد در کلینیک شماست. پاکاد آماده برای بازسازی کلینیک در مشهد است!

جهت دریافت مشاوره رایگان، بازدید از پروژه مطب شما و برداشت پلان از کلینیک شما با شماره 09153112851 تماس بگیرید.

قیمت طراحی کلینیک در مشهد

طراحی رایگان دکوراسیون کلینیک در مشهد!

قیمت طراحی دکوراسیون کلینیک در مشهد بین 150 هزار تومان تا 180 هزار تومان برای هر متر مربع است! اما در صورتی که فاز اجرایی پروژه شما توسط شرکت پاکاد انجام شود؛ هیچ هزینه‌ای برای طراحی دکوراسیون کلینیک از شما دریافت نمی‌شود! جهت دریافت اطلاعات بیشتر با شماره 09153112851 تماس بگیرید.

چرا شرکت معماری درمانی پاکاد؟

  • بهینه ترین شرکت معماری در فاز اجرایی بازسازی کلینیک و مطب!
  • مدرن‌ترین ایده‌های طراحی مطب در مشهد
  • طراحی کلینیک کوچک به صورت استاندارد
  • طراحی مطب سبک مدرن و سبک کلاسیک
  • ضمانت و پشتیبانی سه ساله از فاز اجرایی
رضایت پزشکان گرامی
0 %
پروژه اجرایی در مشهد
0 +
پروژه ساختمان پزشکان در مشهد
0

نمونه پروژه‌های مطب و کلینیک و داروخانه در مشهد

شرکت معماری درمانی پاکاد با بیش از 150 پروژه طراحی و اجرا در مشهد در خدمت شما است! جهت مشاهده نمونه کار‌های اجرایی کلیک کنید.

ثبت سفارش

نام و نام خانوادگی(ضروری)
ساعت تماس
:
محل پروژه(ضروری)
آیا ملک پروژه شما استیجاری است؟(ضروری)

سوالات متداول

طبق برآورد‌های تیم توسعه و تحقیق شرکت پاکاد هزینه راه‌اندازی مطب کمتر دو میلیارد تومان برای یک مطب با متراژ متوسط 80 متر مربع در سال 1402 نخواهد بود!

قیمت طراحی دکوراسیون داخلی مطب در سال 1402 برای هر متر مربع بین 150 هزار تومان تا 180 هزار تومان در نظر گرفته شده است اما شرکت پاکاد طراحی دکوراسیون شما را رایگان انجام می‌دهد! برای اطلاعات بیشتر با شماره 09153112851 تماس بگیرید.

هزینه اجرایی هر پروژه وابسته به متریال، متراژ و نوع طراحی شما است! اما بین 5 تا 15 میلیون تومان برای هر متر مربع تخمین زده می‌شود! جهت برآورد قیمت پروژه خود با شماره شماره 09153112851 تماس بگیرید.

شرکت معماری پاکاد شامل طراحی دکوراسیون داخلی داروخانه، مطب، کلینیک، محیط های درمانی می‌باشد. شرکت معماری پاکاد مفتخر است که در طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی بیمارستان قائم مشهد، بیمارستان بهلول شهرستان گناباد بیمارستان شهرستان کاشمر و بسیاری محیط درمانی دیگر سهیم بوده است و بیش از بیست سال سابقه فعالیت خود را صرف طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی محیط های درمانی یا اصطلاحا معماری درمانی کرده است. شرکت معماری پاکاد در بخش معماری سبز نیز به طراحی باغ ویلا و روف گاردن می‌پردازد. پاکاد در تهران، مشهد، اصفهان، همدان و شهرهای مختلف دیگری به طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی پرداخته است.

بین 30 تا 45 روز بازسازی یک مطب زمان لازم دارد البته این زمان بدون در نظر گرفتن زمان طراحی دکوراسیون داخلی مطب است.

قیمت و هزینه طراحی داخلی داروخانه یا مطب در پاکاد برای سال 1402 بین 150 هزار تومان تا 180 هزار تومان برای هر متر مربع است. اما در صورتی که فاز اجرایی پروژه شما توسط شرکت ما انجام شود؛ هزینه طراحی سه بعدی دکوراسیون داخلی شما به عنوان بخشی از پیش پرداخت اجرایی محاسبه می‌شود! شرکت پاکاد مفتخر است که یک دهه تجربه اجرایی خود را در اختیار شما پزشکان و دکترهای گرامی قرار دهد. برای اطلاعات بیشتر با شماره 09153112851 تماس بگیرید

پایان فصل سرما، شروع تابستان و عید نوروز از بهترین زمان‌های طراحی و بازسازی دکوراسیون مطب است!

در مشهد با متراژ حداقل 40 متر برای شما دکوراسیون مطب بهینه طراحی و اجرا می‌کنیم!

در شرکت پاکاد مشاوره، برداشت پلان و طراحی پلان اولیه کاملا رایگان است!

قطعا افزایش درآمد شما پس از بازسازی دکوراسیون مطبچشمگیر خواهد بود!