طراحی دکوراسیون داروخانه کوچک

بررسی ابعاد استاندارد در طراحی داروخانه کوچک
گروه معماری پاکاد که متشکل از طراحان حرفه ای در عرصه طراحی دکوراسیون داروخانه و باز سازی آن می باشد ، داروخانه های کوچک زیادی را طراحی و باز سازی کرده است و به همین جهت به خوبی با تجهیزاتی که باید در دکور داروخانه های کوچک به کار برد ، آشنا هستند و می دانند چگونه طراحی دکوراسیون داروخانه با کیفیت بالا و دلباز ایجاد کنند .    
گروه معماری پاکاد که از طراحان حرفه ای و با تجربه شکل گرفته است ، تیم مرتبط با طراحی دکوراسیون داروخانه به خوبی در خواست کارفرما را در طراحی دکور داروخانه مدرن و داروخانه کلاسیک شناخته است و توانسته داروخانه های کوچک را به گونه ای طراحی کند که علاوه بر رعایت ضوابط و استاندارد های طراحی دکوراسیون داروخانه ، کاربرد بالایی نیز داشته باشد.
توجه به نصب اصولی قفسه ها و در نظر گرفتن ارتفاع داروهای مرتبط با هر بخش باعث جای گذاری داروهای زیادی در قفسه ها خواهد شد. طراحی قفسه‌ها و نحوه چیدمان دارو و محصولات در قفسه‌ها باید طبق اصول خاصی انجام شود.
البته متریال‌هایی که امروزه در ساخت قفسه‌ها استفاده می‌شود؛ امکان یک دیزاین حرفه‌ای و جذاب در طراحی دکوراسیون داخلی داروخانه‌ها را فراهم ساخته‌اند.
از بین این متریال‌ها می‌توان به ام دی اف، شیشه و فلزهای رنگی خاص اشاره کرد که به صورت مجزا و ترکیبی نیز در ساخت قفسه‌ها به کار گرفته می‌شوند. حتی اگر از نزدیک این قفسه‌های مدرن را ندیده باشید؛ می‌توانید زیبایی آن‌ها را در مقایسه با قفسه‌های فلزی قدیمی در ذهن خود تصور کرده و به برتری این قفسه‌های مدرن پی ببرید.
 قبل از هر چیزی باید سعی کنید با توجه به فضای موجود قفسه‌ها را پیکربندی کنید تا کاربران دسترسی راحت‌تری نسبت به محصولات چیده شده در قفسه‌ها داشته باشند. به عبارتی در طراحی داروخانه باید به ابعاد و عرض قفسه‌ها توجه کنید. هرچه ابعاد قفسه‌ها کوچک‌تر باشد؛ چیدمان بهتری خواهید داشت.
از جمله مهم‌ترین مواردی که باید در زمان دیزاین داروخانه کوچک در نظر گرفته شود؛ توجه به ابعاد استاندارد است که طبیعتاً باید برای بخش‌های مختلف چنین موقعیت‌هایی به طور کامل لحاظ شود. در واقع اگر ابعاد بخش‌هایی مانند میز، ویترین‌های لوازم بخصوص لوازم آرایشی، قفسه‌ها، ارتفاع پیشخوان، تحویل دارو یا کانترهای پذیرش بر اساس ارگونومی و استاندارد نباشد؛ پر واضح است که رفت و آمد و آسایش فیزیکی مشتریان و حتی کارمندان داروخانه سلب شده و در نتیجه بهره‌وری را به طرز چشم‌گیری کاهش می‌دهد. حال برای اینکه بتوانید در این بخش از طراحی دکوراسیون داروخانه موفق عمل کنید؛ طبیعتاً باید از مراکز معتبر در این خصوص، استفاده نمایید که تجارب ارزشمندی در نحوه‌ی چیدمان داروخانه یا حتی مطب دارند.
برای مشاوره ، بازدید و طراحی توسط گروه معماری پاکاد باما از طریق تماس با ما در ارتباط باشید .

طراحی دکوراسیون داروخانه
طراحی دکوراسیون داروخانه
طراحی دکوراسیون داروخانه
طراحی دکوراسیون داروخانه
طراحی دکوراسیون داروخانه
طراحی دکوراسیون داروخانه
طراحی دکوراسیون داروخانه

افکار خود را به اشتراک گذارید