پاکاد

طراحی دکوراسیون داروخانه دکــتر نوری فرد

طراحی دکوراسیون داروخانه
طراحی دکوراسیون داروخانه

باز سازی و اجرای طراحی دکوراسیون داروخانه دکتر نوری فرد درسال 1400 توسط گروه معماری پاکاد آغاز شد، این پروژه واقع در حاشیه مـیدان امام رضـا با مـتراژ 40مـتر به سبـک کلاسیک توسط طراحان گروه معماری پاکاد انجام شده است .

بخش قفسه های داروخانه به گونه ای طراحی شده است تا بیشترین بهره از فضا برده شود ، جنس انها تلفیقی از MDFو رنگ گردویی قرار داده شده است. در بخش بالای قفسه های داروخانه تاج و سرستون را جای گذاری کرده ایم تا افزون بر اینکه محیطی کاربردی ایجاد شود زیبا و شکیل نیز باشد .

طراحی دکوراسیون داروخانه
طراحی دکوراسیون داروخانه

در طراحی دکوراسیون قسمت کانتر نیز از MDF روکشی طرح چوب به همراه رنگ پلی استر استفاده کرده ایم .در نمای روبروی قفسه ها نـیز لـوگو و نام دکتر را توسط پلگسی پیاده سازی کرده ایم.

بهره برداری از پلکسی مولتی استایل در طراحی نام دکتر به جهت اینکه ورق های مولتی استایل دارای وزن کم ، انعطاف پذیرو با قدرت چسبندگی بالا هستند، افزون بر اینها فرایند برش و نصب آسانی که دارد باعث شده است کاربرد های گسترده ای داشته باشد .

. طراحی های سه بعدی پیش از پیاده سازی پروژه .


طراحی دکوراسیون داروخانه
طراحی دکوراسیون داروخانه

از رنگ هایی که در زمینه های گوناگون کاربرد بالایی دارد می توان به قهوه ای اشاره کرد ، رنگ قهوه ای به علت اینکه به راحتی با رنگ های اطراف ست می شود طرفداران فراوانی دارد.

 در طراحی دکوراسیون داروخانه دکتر نوری فرد نیز به سبب ست شدن قفسه های داروخانه با فضای اطراف از رنگ قهوه ای بهره برده ایم.

افکار خود را به اشتراک گذارید