گروه معماری درمانی پاکاد

پاکاد گروهی از معماران و طراحان حرفه ای در زمینه طراحی فضاهای درمانی گرد هم آورده، تا پروژه های شمارا با اصولی و حرفه ای ترین شکل طراحی و اجرا کند .
گروه معماری پاکاد پس از برداشت پلان ومشاوره های لازم برای طراحی فضا مطابق با نظر و سلیقه شما ، محیط را به صورت سه بعدی طراحی می‌کند تا کارفرما پیش از پیاده سازی نهایی نتیجه کار را به صورت کامل مشاهده و بررسی کند . تا در نهایت فضای طراحی ،مطابق سازمان غذا و دارو و همین طور آنچه شما انتظار دارید باشد .

تاریخ :1401/09/10
مدت زمان اجرا :30 روز
متراژ پروژه :80 متر مربع
سبک :مدرن
طراح :مهندس منوچهری
ناظر پروژه :گروه معماری پاکاد
رنگ پروژه :سفید – کرم
طراحی داروخانه دکتر مهدوی

پروژه طراحی داروخانه دکتر مهدوی

پروژه طراحی داروخانه دکتر مهدوی مشهد ، واقع در خیابن چراغچی است که مساحت این داروخانه 80 متر مربع می‌باشد . طراحی داروخانه دکتر مهدوی در آذر ماه سال 1400 شروع شد و به مدت 30 روز تا اتمام پروژه زمان برد. دکتر مهدوی آیتم هایی که برای طراحی دکوراسیون داروخانه در نظر داشتند در همان ابتدا در مرحله طراحی سه‌بعدی تعیین شد. در این بازه زمانی عملیات نصب قفسه ها ، نصب پنجره دارویی ، طراحی پیشخوان داروخانه ، طراحی اتاق مشاوره داروخانه ، سیم کشی ، نورپردازی داروخانه و دکوراسیون چوب طراحی و پیاده سازی شده .در طراحی دکوراسیون این داروخانه به دلیل استاندارد بودن متراژ ها و داشتن فضای کافی برای تمام پارتیشن بندی ها ، چالش خاصی نداشت.

طراحی داروخانه دکتر مهدوی
طراحی داروخانه دکتر مهدوی

قبل و بعد اجرا

دکتر مهدوی برای طراحی دکوراسیون داروخانه و اجرای دکوراسیون چوب به شکل حرفه ای ، به دنبال چندین طراح متخصص در این زمینه بودند تا طراحی را به صورت استاندراد مطابق با قوانین سازمان غذا و دارو پیاده سازی کنند.
پس از مشاهده نمونه کارهای تیم پاکاد علاوه بر طراحی دکوراسیون محیط درمانی‌شان ، اجرا و پیاده سازی طرح را به ما سپردند. این پروژه در آذر ماه سال 1401همکاری با ما را آغاز کردند.

رندرهای طراحی

سبک طراحی دکوراسیون داروخانه دکتر مهدوی

داروخانه دکترمهدوی به سبک مدرن طراحی شد. با توجه به سبکی که انتخاب شد از ترکیب رنگی های درمانی ملایم به کار بردیم تا فضایی آرامش بخش و شیک ایجاد شود .
قفسه های داروخانه را به شکلی طراحی کردیم که داخل قفسه ها قابلیت نورپردازی داشته باشد. در این صورت داروهایی که در قفسه ها قرار دارد، نمای بهتری در فضا ایجاد می‌کند.

ثبت سفارش

گروه معماری پاکاد، آیتم طراحی رایگان را برای مشتریان خود در نظر دارد.
در صورتی که مرحله بعدی از طراحی فضای دکوراسیون یعنی پیاده سازی و اجرای طراحی های سه بعدی، توسط تیم پاکاد انجام شود، طراحی رایگان خواهد بود.
جهت مشاوره، بازدید و طراحی دکوراسیون‌ خود توسط گروه معماری پاکاد، با این شماره09153112851 تماس بگیرید. ویا در قسمت ثبت سفارش اطلاعات خورد را ارسال کنید تا در اسرع وقت همکاران ما با شما تماس بگیرند .