گروه معماری درمانی پاکاد

پاکاد گروهی از معماران و طراحان حرفه ای در زمینه طراحی فضاهای درمانی و مسکونی گرد هم آورده، تا پروژه های شمارا با اصولی و حرفه ای ترین شکل طراحی و اجرا کند .
گروه معماری پاکاد پس از برداشت پلان ومشاوره های لازم برای طراحی فضا مطابق با نظر و سلیقه شما ، محیط را به صورت سه بعدی طراحی می‌کند تا کارفرما پیش از پیاده سازی نهایی نتیجه کار را به صورت کامل مشاهده و بررسی کند . تا در نهایت فضای طراحی ،مطابق با سلیقه و آنچه شما انتظار دارید باشد .

تاریخ :1402/04/21
مدت زمان اجرا :20 روز
متراژ پروژه :140 متر مربع
سبک :مدرن
طراح :گروه معماری پاکاد
ناظر پروژه :گروه معماری پاکاد
رنگ پروژه :سفید – کرم
طراحی منزل مسکونی دکتر عنایتی

پروژه طراحی منزل مسکونی دکتر عنایتی

پروژه طراحی منزل مسکونی دکترعنایتی ، واقع در بلوار سجاد با متراژ140 متر مربع می باشد. طراحی دکوراسیون منزل دکتر عنایتی در تیرماه سال 1402 شروع شد و به مدت 20 روز تا اتمام پروژه زمان برد. دکتر عنایتی آیتم هایی که برای طراحی دکوراسیون منزل مسکونی خود در نظر داشتند که از گروه معماری پاکاد خواستند این فضا ها را به صورت سه بعدی طراحی کند. از همان ابتدا طراحی سه بعدی از قسمت ورودی منزل و آشپزخانه آغاز شد سپس شروع به طراحی فضای داخلی و سالن اصلی کردیم. قسمت داخلی شامل بخش آشپزخانه، بخش پذیرایی ، دیوار TV، نورپردازی می باشد که به صورت کامل طراحی شدند.
طراحی دکوراسیون منزل مسکونی دکتر با توجه به متراژی که داشت با استفاده از متریال های استاندارد طراحی شد. تا پس از پیاده سازی دکوراسیون منزل دوام و ماندگاری بالایی داشته باشد.
در طراحی دکوراسیون منزل مسکونی این پروژه با بهره گیری از سبک مدرن فضایی شیک و بهینه طراحی کردیم.

قبل و بعد از طراحی

رندرهای طراحی

سبک طراحی دکوراسیون منزل دکتر عنایتی

سبک طراحی دکوراسیون منزل مسکونی دکتر عنایتی به صورت مدرن بود این سبک در تمام بخش های این منزل اعم از سالن اصلی ، دیوار TV و آشپزخانه اجرا شد.

ثبت سفارش

گروه معماری پاکاد، آیتم طراحی رایگان را برای مشتریان خود در نظر دارد.
در صورتی که مرحله بعدی طراحی فضای دکوراسیون یعنی پیاده سازی و اجرای طراحی های سه بعدی توسط تیم پاکاد انجام شود طراحی رایگان می‌باشد.
جهت مشاوره، بازدید و طراحی دکوراسیون‌ خود توسط گروه معماری پاکاد، با این شماره 09155035504 تماس بگیرید. ویا در قسمت ثبت سفارش اطلاعات خورد را ارسال کنید تا در اسرع وقت همکاران ما با شما تماس بگیرند .