گروه معماری درمانی پاکاد

پاکاد گروهی از معماران و طراحان حرفه ای در زمینه طراحی فضاهای درمانی و مسکونی گرد هم آورده، تا پروژه های شمارا با اصولی و حرفه ای ترین شکل طراحی و اجرا کند .
گروه معماری پاکاد پس از برداشت پلان ومشاوره های لازم برای طراحی فضا مطابق با نظر و سلیقه شما ، محیط را به صورت سه بعدی طراحی می‌کند تا کارفرما پیش از پیاده سازی نهایی نتیجه کار را به صورت کامل مشاهده و بررسی کند . تا در نهایت فضای طراحی ،مطابق با سلیقه و آنچه شما انتظار دارید باشد .

تاریخ :1400/03/10
مدت زمان اجرا :2 ماه
متراژ پروژه :70 متر مربع
سبک :مدرن
طراح :گروه معماری پاکاد
ناظر پروژه :گروه معماری پاکاد
رنگ پروژه :سفید – طوسی
طراحی منزل مسکونی دکتر داریونی

پروژه طراحی منزل مسکونی دکتر داریونی

پروژه طراحی منزل مسکونی دکتر داریونی ، واقع در شهرک غرب مشهد با مساحت 70 متر مربع می باشد. طراحی دکوراسیون منزل دکتر داریونی در خرداد ماه سال 1400شروع شد و به مدت دو ماه تا اتمام پروژه زمان برد. دکتر داریونی آیتم هایی که برای طراحی دکوراسیون منزل مسکونی خود در نظر داشتند در همان ابتدا در مرحله طراحی سه‌بعدی تعیین شد و بعد از تایید نهایی پیاده سازی شدند.
در این بازه زمانی تمام بخش های این منزل ، که شامل آشپزخانه ، سالن اصلی ، اتاق ها ، سرویس های بهداشتی و حمام ها می شود طراحی و بازسازی شد.
منزل مسکونی دکتر داریونی یک بازسازی کامل بود که مدت زمان قابل توجهی را برای تخریب به خودت اختصاص داد. در ناحیه آشپزخانه کابینت ها به سبک مدرن پیاده سازی شد که متناسب با آن سیستم نورپردازی محیط آشپزخانه را تقویت کردیم. در قسمت سالن اصلی آیتم های مختلفی اعم از قاب کاری ، رنگ آمیزی ، پتینه کاری دیوار ها به همراه نصب شلف، ایجاد دیوار TV ، و همین طور نورپردازی محیط ، تعویض درب ها . پنجره ها در این بازه زمانی اجرا شد.

افزون بر اینها اتاق اصلی نیز در بخش سقف نورپردازی و کناف کاری اجرا شد و در قسمت دیوار ها با استفاده از قاب کاری و کاغذ دیواری طراحی و اجرا شدند.

طراحی منزل مسکونی دکتر داریونی
طراحی منزل مسکونی دکتر داریونی

قبل و بعد اجرا

طراحی دکوراسیون منزل مسکونی دکتر داریونی با توجه به طراحی که از قبل داشت، مرحله تخریب ، مدت زمان قابل توجهی را به خودش اختصاص داد. طراحی دکوراسیون دیوار ها ، نورپردازی ساختمان و دیوار کوب ها به صورت کامل تغییر پیدا کرد .

رندرهای طراحی قسمت سالن اصلی

سبک طراحی منزل دکتر داریونی

طراحی دکوراسیون منزل مسکونی دکتر داریونی ، فضای داخلی چندین بار به صورت سه بعدی طراحی شد.
در نهایت فضایی کاملا استاندارد و مطابق با سلیقه و خواسته های دکتر پیاده سازی شد.

ثبت سفارش

گروه معماری پاکاد، آیتم طراحی رایگان را برای مشتریان خود در نظر دارد.
در صورتی که مرحله بعدی طراحی فضای دکوراسیون یعنی پیاده سازی و اجرای طراحی های سه بعدی توسط تیم پاکاد انجام شود طراحی رایگان می‌باشد.
جهت مشاوره، بازدید و طراحی دکوراسیون‌ خود توسط گروه معماری پاکاد، با این شماره 09155035504 تماس بگیرید. ویا در قسمت ثبت سفارش اطلاعات خورد را ارسال کنید تا در اسرع وقت همکاران ما با شما تماس بگیرند .