گروه معماری درمانی پاکاد

پاکاد گروهی از معماران و طراحان حرفه ای در زمینه طراحی فضاهای درمانی گرد هم آورده، تا پروژه های شمارا با اصولی و حرفه ای ترین شکل طراحی و اجرا کند .
گروه معماری پاکاد پس از برداشت پلان ومشاوره های لازم برای طراحی فضا مطابق با نظر و سلیقه شما ، محیط را به صورت سه بعدی طراحی می‌کند تا کارفرما پیش از پیاده سازی نهایی نتیجه کار را به صورت کامل مشاهده و بررسی کند . تا در نهایت فضای طراحی ،مطابق سازمان غذا و دارو و همین طور آنچه شما انتظار دارید باشد .

تاریخ :1402/06/14
مدت زمان اجرا :40 روز
متراژ پروژه :60 متر مربع
سبک :مدرن
طراح :مهندس پیروز نیا
ناظر پروژه :مهندس نخعی
رنگ پروژه :سفید – طوسی – چوب

پروژه طراحی مطب دکتر رضازاده

طراحی مطب دکتر رضا زاده ، واقع در خیابان راهنمایی است که مساحت این مطب 70 متر مربع می‌باشد . طراحی کلینیک دکتر رضا‌زاده در دی ماه سال 1400 شروع شد و به مدت 60 روز تا اتمام پروژه زمان برد. دکتر رضا‌زاده آیتم هایی که برای طراحی دکوراسیون مطب دندانپزشکی در نظر داشتند در همان ابتدا در مرحله طراحی سه‌بعدی تعیین شد.
در این بازه زمانی طراحی مطب دکتر رضا زاده عملیات کناف کاری سقف ، نقاشی ، سیم کشی و نورپردازی، لوله کشی و فاضلاب یونیت ، دکوراسیون چوب ،کاغذ دیواری ، قاب کاری ، آینه کاری ، گچ کاری و عملیات ساختمانی طراحی و پیاده سازی شد.
از چالش های این پروژه در هنگام طراحی و پیاده سازی آن می‌توان به شیوه پارتیشن بندی مطب می‌توان اشاره کرد. فضای قبلی به شکلی بود که اتاق های درمان و اتاق پزشک مساحت بیشتری نسبت به لابی داشتند.

قبل و بعد اجرا

همانطور که در تصویر قبل از طراحی دکوراسیون مطب مشاهده می‌کنید، کف پوش ساختمان کلا تعویض شد.
و در بخش طراحی دکوراسیون کف مطب جای آن سرامیک های کوچک، سرامیک هایی با متراژ بزرگ تر قرار دادیم.
در قسمت نورپردازی ساختمان به جهت ایجاد روشنایی بهتر و همین طور مصرف بهینه، سیستم نورپردازی را بهبود دادیم. در ناحیه سقف مطب از کناف برای زیبایی بهترو تعبیه چندین هالوژن و همین طور نورپردازی مطب به کار بردیم.
درها کاملا تعویض شد و مطابق با ترکیب رنگی دکوراسیون مطب جای گذاری شد.
با استفاده از دکواسیون چوب و ترکیب رنگی موجود، در محیط مطب، بخشی از دیوار انتظار را نیز با همان سبک با استفاده از چوب طراحی کردیم.

رندرهای طراحی

سبک طراحی مطب دکتر رضا‌زاده

همانطور که در رند های آن مشاهده می کنید، مطب دکتر عظیمی به صوت صفر تا صد طراحی و باز سازی شد.
با توجه به قدیمی بودن ساختمان هنگام طراحی مطب از متریال هایی به کار بریم، که کیفیت و ماندگاری بالایی داشته باشد.
و در بخش سیستم تاسیسات آن به دلیل وجود فرسودگی و تغییر دکوراسیون، در این بخش نیز تغییراتی ایجاد کردیم.
از دیگر بخش های حائز اهمیت طراحی سیستم نورپردازی بود.
ابتدا فضای مطب از نور کافی برخوردار نبود که در هنگام طراحی سه بعدی ساختمان نورپردازی متناسب با سبک محیط را اعمال کردیم.

ثبت سفارش

گروه معماری پاکاد، آیتم طراحی رایگان را برای مشتریان خود در نظر دارد.
در صورتی که مرحله بعدی از طراحی فضای دکوراسیون یعنی پیاده سازی و اجرای طراحی های سه بعدی، توسط تیم پاکاد انجام شود، طراحی رایگان خواهد بود.
جهت مشاوره، بازدید و طراحی دکوراسیون‌ خود توسط گروه معماری پاکاد، با این شماره09153112851 تماس بگیرید. ویا در قسمت ثبت سفارش اطلاعات خورد را ارسال کنید تا در اسرع وقت همکاران ما با شما تماس بگیرند .