گروه معماری درمانی پاکاد

پاکاد گروهی از معماران و طراحان حرفه ای در زمینه طراحی فضاهای درمانی گرد هم آورده، تا پروژه های شمارا با اصولی و حرفه ای ترین شکل طراحی و اجرا کند .
گروه معماری پاکاد پس از برداشت پلان ومشاوره های لازم برای طراحی فضا مطابق با نظر و سلیقه شما ، محیط را به صورت سه بعدی طراحی می‌کند تا کارفرما پیش از پیاده سازی نهایی نتیجه کار را به صورت کامل مشاهده و بررسی کند . تا در نهایت فضای طراحی ،مطابق سازمان غذا و دارو و همین طور آنچه شما انتظار دارید باشد .

تاریخ :1402/04/10
مدت زمان اجرا :20 روز
متراژ پروژه :250 متر مربع
سبک :مدرن
طراح :گروه معماری پاکاد
ناظر پروژه :گروه معماری پاکاد
رنگ پروژه :سفید – کرم

پروژه طراحی منزل مسکونی دکتر وحیدی منش

پروژه طراحی منزل مسکونی دکتر وحیدی منش ، واقع در خیابان هاشمیه با متراژ 250 متر مربع می باشد. طراحی دکوراسیون منزل دکتر وحیدی منش در تیر ماه سال 1402 شروع شد و به مدت 20روز تا اتمام پروژه زمان برد. دکتر وحیدی منش آیتم هایی که برای طراحی دکوراسیون منزل مسکونی خود در نظر داشتند که از گروه معماری پاکاد خواستند این فضا ها را به صورت سه بعدی طراحی کند. از همان ابتدا طراحی سه بعدی از قسمت وروردی منزل و طراحی سالن پذیرایی آغاز شد سپس شروع به طراحی فضای داخلی کردیم. قسمت داخلی شامل بخش آشپزخانه، بخش پذیرایی ، قسمت اتاق ها که شامل اتاق بزرگسال و اتاق جوان ، سرویس بهداشتی و حمام ها می باشد، که به صورت کامل طراحی شدند. این قسمت هم به صورت کامل طراحی شد

قبل و بعد اجرا

فضای مسکونی منزل دکتر وحیدی منش به دلیل نوساز بودن ، طراحی ابتدایی مناسبی داشت اما به جهت داشتن طراحی مناسب و شیک تر و همین طور چیدمان اصولی تر فضای منزل را برای طراحی به گروه معماری پاکاد سپردند. یکی از برجسته ترین ترین آیتم ها در طراحی منزل مسکونی دکتر وحیدی منش طراحی دکوراسیون منزل با استفاده از چوب بود . طراحان گروه معماری پاکاد با مد نظر گرفتن طراحی خانه های لوکس و مدرن با همه فضای موجود، محیطی بهینه با نورپردازی و پارتیشن بندی های استاندارد ایجاد کردند.

رندرهای طراحی

سبک طراحی دکوراسیون منزل دکتر وحیدی منش

سبک طراحی دکوراسیون منزل دکتر وحیدی منش به صورت مدرن بود.
این سبک در تمام بخش های این منزل که شامل سالن اصلی ، آشپزخانه ، اتاق ها می شود پیاده سازی شد. یکی از دغدغه مشتریال مکان قرار گیری فضای راحتی و انتخاب دیوار TV می‌باشد. پس از صحبت با مشتری ومشاوره با طراحان ما، فضای استاندارد بهترین جایگاه تلویزیون در دکوراسیون خانه را تعیین سپس طراحی و پیاده سازی می‌کنند.

ثبت سفارش

گروه معماری پاکاد، آیتم طراحی رایگان را برای مشتریان خود در نظر دارد.
در صورتی که مرحله بعدی طراحی فضای دکوراسیون یعنی پیاده سازی و اجرای طراحی های سه بعدی توسط تیم پاکاد انجام شود طراحی رایگان می‌باشد.
جهت مشاوره، بازدید و طراحی دکوراسیون‌ خود توسط گروه معماری پاکاد، با این شماره09153112851 تماس بگیرید. ویا در قسمت ثبت سفارش اطلاعات خورد را ارسال کنید تا در اسرع وقت همکاران ما با شما تماس بگیرند .