طراحی داروخانه, طراحی دکوراسیون داروخانه

شیوه طراحی دکوراسیون داروخانه شیک

برای طراحی دکوراسیون داروخانه شیک الزاما نباید از متریال های خاص و گران قیمت بهره گرفت . امروزه برای داشتن یک طراحی داروخانه شیک و با کیفیت از سبک ها و متریال های گوناگونی می‌توانید استفاده کنید، مهم ترین قسمت طراحی دکوراسیون داروخانه وجود یک طراح حرفه ای است که با توجه به میزان بودجه ای که کارفرما اعلام می‌کند، بهترین طراحی دکوراسیون داروخانه را بتواند پیاده سازی کند . علاوه بر سلیقه کارفرما قوانین سازمان غذا و دارو نیز وجود دارد که در امتیاز . رتبه بندی داروخانه تاثیر گذار است . از همین رو طراح باید توانایی در نظر گرفتن تمام این نکات و اجرای بهترین دکوراسیون داروخانه را داشته باشد .

  1. نکاتی که طراح پیش از طراحی دکوراسیون داروخانه باید بداند چیست؟

  2. کدام سبک دکوراسیون داروخانه شما را شیک تر نمایش می دهد؟

  3. کدام سبک دکوراسیون داروخانه شما را شیک تر نمایش می دهد؟

  4. مناسب ترین متریال برای دکوراسیون داروخانه کوچک چیست ؟

  5. شیوه نگهداری و حفاظت از دکوراسیون داروخانه به چه صورت است ؟

  6. چگونه یک دکور داروخانه شیک داشته باشیم؟

1- نکاتی که طراح پیش از طراحی دکوراسیون داروخانه باید بدانید چیست؟

طراحان گروه معماری پاکاد پیش از اقدام به طراحی دکوراسیون داروخانه باید از فضای داروخانه به صورت کامل برداشت پلان داشته باشد سپس جلسه ای مشاوره برگزار می‌شود تا کارفرما به صورت کامل هر آنچه مدنظر دارد را مطرح کند . در این جلسه به شیوه چیدمان داروخانه ، قفسه بندی ها ، نوع سبک طراحی داروخانه ، ترکیب رنگی که کارفرما مدنظر دارد اشاره می شود. افزون بر اینها با توجه به اطلاعات موجود ،متریال هایی که می‌توان در دکوراسیون داروخانه به کار برد با توضیح میزان ماندگاری و قیمت آنها به پزشک معرفی خواهد شد . تا در نهایت طراحی دکوراسیون داروخانه پیاده سازی شده، شیک و مطابق با نیاز های کارفرما باشد.

2- برای داشتن طراحی داروخانه شیک از چه متریالی باید استفاده کرد ؟

برای داشتن یک داروخانه شیک از هر متریالی میتوانید استفاده کنیم. نوع متریال داروخانه نقش موثری در ماندگاری دکوراسیون داروخانه شما دارد، اگر میزان ماندگاری و سطح کیفیت دکوراسیون داروخانه برای تان اهمیت بالایی داشته باشد بهتر است، از متریال هایی مانند هایگلاس به کاربرد. به طور کلی قفسه ها و پیشخوان داروخانه از اصلی ترین قسمت های یک داروخانه است که به ترتیب امکان استفاده از متریال هایی مانند ملامینه ، ام دی اف ، هایگلاس را داریم که میزان ماندگاری و کیفیت و همین طور قیمت هایگلاس از بقیه بالا تر می‌باشد .
به دلیل مقاوم بودن هایگلاس در برابر رطوبت ، شرایط نظافت راحت تری نسبت به ملامینه و ام دی اف دارد .

3- کدام سبک دکوراسیون داروخانه شما را شیک تر نمایش می دهد؟

شما با استفاده از هر سبکی امکان داشتن یک دکوراسیون داروخانه شیک را می‌توانید داشته باشید . سبک مدرن امروزه طرفدار زیادی پیدا کرده است. این سبک در عین سادگی فضای شیک و پایداری را برای تان ایجاد می‌کند. هنگام استفاده از سبک مدرن ترکیب رنگ هایی که برای محیط انتخاب می‌کنیم ، از نکات مهمی است که باید توجه داشت. سبک نئو کلاسیک از دیگر سبک های پیشنهادی برای طراحی دکوراسیون داروخانه است. این سبک برای استفاده از رنگ نسبت به سبک مدرن دارای محدودیت است. اما قطعا طرح نهایی، فضای بسیار شیک و با اصالتی را ایجاد خواهد کرد. سومین سبکی که برای طراحی دکوراسیون داروخانه شیک میتوان به کار برد ، کلاسیک است. سبک کلاسیک نیز جذابیت های خاص خودرا دارد اما با توجه به پیچیدگی ها و میزان فضایی که برخی از متریال های سبک کلاسیک اشغال میکند، ازین سبک مخصوصا در داروخانه های کوچک کمتر به کار می‌رود.

4- مناسب ترین متریال دکوراسیون داروخانه کوچک چیست ؟

معمولا در فضاهای کوچیک به دلیل داشتن خاصیت بازتابی از متریال ها و ترکیب رنگی های روشن و براق استفاده می شود . در صورتی که از کف پوش و قفسه بندی روشن به کار ببرید محیط داروخانه دلباز تر و بزرگتر از آنچه هست به نظر می آید. هایگلاس یکی از متریال هایی است که خاصیت بازتابی بسیار خوبی دارد ، با استفاده از هر ترکیب رنگی که بخواهید می توان پیاده سازی کرد. از همین رو استفاده از هایگلاس با رنگ های روشن در دکوراسیون داروخانه کوچک علاوه بر اینکه فضایی شیک ایجاد می‌کند ماندگاری بالایی نیز خواهد داشت.

5- شیوه نگهداری و حفاظت از دکوراسیون داروخانه به چه صورت است?

نظافت داروخانه یکی از کارهای با اهمیت و روتین هست داروخانه یک فضای درمانی است و باید همیشه تمیز باشد. از همین رو بهتر است از متریالی استفاده کنیم که در صورت به وجود آمدن آلودگی به خوبی قابل مشاهده باشد. جنس متریال باید به شکلی باشد که در سریع ترین زمان بتوان به راحتی آلودگی را ازبین برد . اگر دکوراسیون داروخانه به شکلی باشد که امکان نظافت کامل همه نقاط داروخانه را نداشته باشید، طبیعتا در مدت زمان کوتاهی دکوراسیون داروخانه شیک، جذابیت خودرا ازدست خواهد داد.


6- چگونه یک دکور داروخانه شیک داشته باشیم؟

تنها یک طراح حرفه ای می‌تواد بعد از مشاوره با کارفرما و مطلع شدن از میزان بودجه و همین طور سلیقه مشتری، فضایی منطبق با درخواست کارفرما پیاده سازی کند. از همین رو گروه معماری پاکاد طراحان حرفه ای در این زمینه را گرد هم آورده تا توانایی پیاده سازی دکوراسیون داروخانه شیک و استاندارد با هرگونه سلیقه ای را داشته باشد.
جالب است بدانید گروه معماری پاکاد به جهت خدمات رسانی بهتر به پزشکان به مدت سه سال در کنار شما عزیزان خواهد بود و اجرای دکوراسیون شما را ضمانت می کند. در صورت ایجاد هرگونه نقص در طراحی دکوراسیون گروه معماری پاکاد به مدت سه سال به صورت رایگان رفع خواهد کرد .

ثبت سفارش

گروه معماری پاکاد، آیتم طراحی رایگان را برای مشتریان خود در نظر دارد.
در صورتی که مرحله بعدی طراحی فضای دکوراسیون یعنی پیاده سازی و اجرای طراحی های سه بعدی توسط تیم پاکاد انجام شود طراحی رایگان می‌باشد.
جهت مشاوره، بازدید و طراحی دکوراسیون‌ خود توسط گروه معماری پاکاد، با این شماره 09155035504 تماس بگیرید. ویا در قسمت ثبت سفارش اطلاعات خورد را ارسال کنید تا در اسرع وقت همکاران ما با شما تماس بگیرند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *