پاکاد

طراحی پیشخوان داروخانه

از مهم ترین بخش یک داروخانه می توان به پیشخوان آن اشاره کرد …
با مراجعه به هر داروخانه ای بدون شک در همان ابتدا به سمت پیشخوان داروخانه خواهید رفت .
دکور پیشخوان داروخانه علاوه بر اینکه باید طرح زیبایی داشته باشد فضای زیادی از محیط را نیز نباید اشغال کند و چیدمان به گونه ای باشد در زمانی که داروخانه شلوغ است رفت آمد برای مراجعین مشکل نباشد و به راحتی تردد داشته باشند .
بدون شک ایجاد فضایی با دکوراسیون اصولی و پیشخوان داروخانه به طور مناسب ، باز دهی مثبت کار شمارا افزایش خواهد داد و می تواند سرعت پاسخ گویی به مراجعین را نیز بالا ببرد .
در طراحی دکوراسیون داروخانه قرار دادن یک پیشخوان بزرگ به طور غیر اصولی ، هرچند زیبا باشد ، عملکرد پرسنل را در پاسخگویی به بیماران پایین خواهد آورد و در مرور زمان تاثیرات بد آن بیشتر و بیشتر خواهد شد و در زمان کوتاهی ممکن است باز هم دکوراسیون داروخانه خودرا تغییر دهید .

برای طراحی و ایجاد یک پیشخوان داروخانه به طور اصولی و زیبا باید عوامل گوناگونی را در نظر گرفت تا در نهایت دکور داروخانه ای استاندارد و زیبا پدید آید .
در اولین گام طراحی پیشخوان داروخانه ، رنگ و ارتفاع پیشخوان داروخانه ، مناسب با دکور داروخانه ، از بخش هایی است که با انتخاب اشتباه آن باعث دشوار شدن ارتباط مشتری با پرسنل داروخانه خواهد شد .
ارتفاع غیر اصولی کانتر های داروخانه برای افرادی که قد نسبتا کوتاهی دارند فضای بسیار نا مناسبی را ایجاد می کند و ارتباط آنها با کادر داروخانه سخت خواهد شد و در مرور زمان تعداد قابل توجهی از مشتریان خود را از دست خواهید داد .
از طرفی دیگر با طراحی یک کانتر و یا پیشخوانی که حجم زیادی را از فضای داروخانه اشغال کند ، سرعت جوابگویی کاهش پیدا میکند و باعث شلوغ شدن داروخانه خواهد شد .
فضایی زیبا و استاندارد که تمام اصول و قواعد لازم در طراحی دکوراسیون داروخانه رعایت شده باشد ، به راحتی ایجاد نخواهد شد ، گروه معماری پاکاد با توجه به تیم طراحی متخصصی که در زمینه طراحی داروخانه و مطب گرد هم آورده است ، توانسته به طور دقیق نیاز کار فرما را شناسایی کرده و محیط مد نظر را با بالاترین کیفیت و زیبایی به وجود آورد .

طراحی دکوراسیون داروخانه
طراحی دکوراسیون داروخانه

. طراحی دکوراسیون داروخانه دکتر مهدوی .

طراحی دکوراسیون داروخانه
طراحی دکوراسیون داروخانه

. طراحی دکوراسیون داروخانه دکتر میر هادی زاده  .

طراحی دکوراسیون داروخانه
طراحی دکوراسیون داروخانه

. طراحی دکوراسیون داروخانه دکتر سلماسی  .

طراحی دکوراسیون داروخانه
طراحی دکوراسیون داروخانه

. طراحی دکوراسیون داروخانه دکتر نورائی .

دکوراسیون داروخانه
دکوراسیون داروخانه

. طراحی دکوراسیون داروخانه دکتر قاسم زاده  .

طراحی پیشخوان داروخانه
طراحی پیشخوان و قفسه داروخانه

. طراحی دکوراسیون داروخانه دکتر زمانی .

طراحی قفسه بندی داروخانه
طراحی دکوراسیون داروخانه

. طراحی دکوراسیون داروخانه دکتر سعادتی .

افکار خود را به اشتراک گذارید