گروه معماری درمانی پاکاد

پاکاد گروهی از معماران و طراحان حرفه ای در زمینه طراحی فضاهای درمانی گرد هم آورده، تا پروژه های شمارا با اصولی و حرفه ای ترین شکل طراحی و اجرا کند .
گروه معماری پاکاد پس از برداشت پلان ومشاوره های لازم برای طراحی فضا مطابق با نظر و سلیقه شما ، محیط را به صورت سه بعدی طراحی می‌کند تا کارفرما پیش از پیاده سازی نهایی نتیجه کار را به صورت کامل مشاهده و بررسی کند . تا در نهایت فضای طراحی ،مطابق سازمان غذا و دارو و همین طور آنچه شما انتظار دارید باشد .

تاریخ :1401/09/10
مدت زمان اجرا :2 ماه
متراژ پروژه :240 متر مربع
سبک :مدرن
طراح :گروه معماری پاکاد
ناظر پروژه :گروه معماری پاکاد
رنگ پروژه :سفید – کرم

پروژه طراحی منزل مسکونی دکتر اسماعیلی

پروژه طراحی منزل مسکونی دکتر اسماعیلی ، واقع در خیابان مطهری با مساحت 240 متر مربع می باشد. طراحی دکوراسیون منزل دکتر اسماعیلی در مرداد ماه سال 1400 شروع شد و به مدت دو ماه تا اتمام پروژه زمان برد. دکتراسماعیلی آیتم هایی که برای طراحی دکوراسیون منزل مسکونی خود در نظر داشتند در همان ابتدا در مرحله طراحی سه‌بعدی تعیین شد. در این بازه زمانی تمام بخش های این منزل ، که شامل آشپزخانه ، سالن اصلی ، اتاق ها ، سرویس های بهداشتی و حمام ها می شود طراحی و بازسازی شد.
منزل مسکونی دکتر اسماعیلی کاملا تازه ساز بود که در هنگام اجرای عملیات طراحی ، نیاز به تخریب در هیچ بخشی نبود. در ناحیه آشپزخانه کابینت هایی با طراحی مدرن و ظرفیت بالا به همراه بخش جزیره قرار دادیم. در قسمت سالن اصلی آیتم های مختلفی اعم از قاب کاری دیوار ها آینه کاری رنگ آمیزی نصب دیوار کوب و نورپردازی ، ایجاد دیوار TV در این بازه زمانی اجرا شد.افزون بر اینها اتاق اصلی به صورت مستر طراحی شد ، همین طور اتاق کودک و مهمان نیز به صورت صفر تا صد بازسازی شد.

قبل و بعد اجرا

منزل مسکونی دکتر اسماعیلی ، به صورت کاملا تازه ساز بود که هیچ گونه طراحی داخلی در آن اجرا نشده بود. همان طور که در تصویر مشاهده می کنید ، دیوار ها رنگ آمیزی و بخشی از دیوار ها با استفاده از پنل چوبی طراحی شد و قسمت دیگر به عنوان دیوار TV راحی شد قسمت دیگر این فضا با استفاده از قاب کاری و نصب دیوار کوب طراحی شد و در انتهای سالن از نمای آجری برای راهرو بین اتاق ها استفاده کردیم .
نصب هالوژن ، کناف کاری و نورپردازی سقف از دیگر ایتم های اجرایی در این پروژه می باشد.

رندرهای طراحی

سبک طراحی منزل دکتر اسماعیلی

طراحی دکوراسیون منزل مسکونی دکتر اسماعیلی ، فضای داخلی چندین بار به صورت سه بعدی طراحی شد.
در نهایت فضایی کاملا استاندارد و مطابق با سلیقه و خواسته های دکتر پیاده سازی شود.

ثبت سفارش

گروه معماری پاکاد، آیتم طراحی رایگان را برای مشتریان خود در نظر دارد.
در صورتی که مرحله بعدی طراحی فضای دکوراسیون یعنی پیاده سازی و اجرای طراحی های سه بعدی توسط تیم پاکاد انجام شود طراحی رایگان می‌باشد.
جهت مشاوره، بازدید و طراحی دکوراسیون‌ خود توسط گروه معماری پاکاد، با این شماره09153112851 تماس بگیرید. ویا در قسمت ثبت سفارش اطلاعات خورد را ارسال کنید تا در اسرع وقت همکاران ما با شما تماس بگیرند .