گروه معماری درمانی پاکاد

پاکاد گروهی از معماران و طراحان حرفه ای در زمینه طراحی فضاهای درمانی گرد هم آورده، تا پروژه های شمارا با اصولی و حرفه ای ترین شکل طراحی و اجرا کند .
گروه معماری پاکاد پس از برداشت پلان ومشاوره های لازم برای طراحی فضا مطابق با نظر و سلیقه شما ، محیط را به صورت سه بعدی طراحی می‌کند تا کارفرما پیش از پیاده سازی نهایی نتیجه کار را به صورت کامل مشاهده و بررسی کند . تا در نهایت فضای طراحی ،مطابق سازمان غذا و دارو و همین طور آنچه شما انتظار دارید باشد .

تاریخ :1402/06/9
مدت زمان اجرا :30 روز
متراژ پروژه :180 متر مربع
سبک :مدرن
طراح :مهندس پیروز نیا – مهندس رجب پور
ناظر پروژه :گروه معماری پاکاد
رنگ پروژه :سفید- سبز – طرح چوب

پروژه طراحی دکوراسیون ساختمان پزشکان دکتر قربانی

طراحی دکوراسیون ساختمان پزشکان دکتر قربانی واقع در تربت جام با زیر بنای 180 متر مربع بود. طراحی این ساختمان پزشکان در شهریور ماه سال 1402 توسط گروه معماری پاکاد آغاز شد که در طراحی هر بخش به طور میانگین 10 روز زمان برد که در این بازه تمامی طبقات و نمای اصلی ساختمان توسط دو طراح حرفه ای طراحی شد.
در این مدت زمان طبقه اول که مطب عمومی بود به صورت صفر تا صد تمامی بخش ها طراحی شد. آیتم های طراحی مطب عمومی طبقه اول شامل سالن انتظار ، پیشخوان پذیرش ، طراحی دکوراسیون اتاق درمان بود که به سبک مدرن طراحی شدند. کاربری طبقه دوم، نیز مطب عمومی بود که طراحی اتاق های درمان چالش خاصی مانند نصب یونیت نداشتند و به راحتی با استفاده از ترکیب رنگی مناسب و متریال های ساده و شیک اتاق ها را طراحی کردیم. علاوه بر اینها در طبقه دوم بخش های سالن انتظار ، قسمت پذیرش به طور کامل مطابق با استاندارد های طراحی و اجرای مطب طراحی شدند.
با توجه به درخواست کارفرما طبقه همکف نیز به عنوان فضایی برای داروخانه طراحی و پیاده سازی شد. در این قسمت نیز قفسه بندی داروخانه ، طراحی قسمت مشاوره ، بخش انبار ، پیشخوان های داروخانه طراحی شدند.
طراحی دکوراسیون نمای ساختمان از اصلی ترین بخش های این پروژه بود که با توجه به درخواست کارفرما برای نمای ساختمان چندین طراحی را ارائه دادیم، تا با اطمینان نمای مد نظر را انتخاب کنند.

طراحی سه بعدی طبقه همکف

طراحی سه بعدی طبقه اول

طراحی دکوراسیون مطب عمومی

طراحی دکوراسیون مطب عمومی طبقه اول شامل سالن اصلی انتظار و اتاق درمان بود. در این پروژه نورپردازی با استفاده از شلنگ های نوری و هالوژن اجرا شد. طراحی کف ساختمان با سرامیک ، طراحی دیوارها با استفاده از پنل های چوبی و لاین های نوری، طراحی شد.

طراحی سه بعدی طبقه دوم

طراحی دکوراسیون مطب عمومی

طبقه دوم طراحی دکوراسیون مطب عمومی بود که مطابق با سبک و ترکیب رنگی طبقه اول طراحی و پیاده سازی شد.

به زودی تصاویر فاینال این پروژه بارگذاری خواهد شد.

ثبت سفارش

گروه معماری پاکاد، آیتم طراحی رایگان را برای مشتریان خود در نظر دارد.
در صورتی که مرحله بعدی طراحی فضای دکوراسیون یعنی پیاده سازی و اجرای طراحی های سه بعدی توسط تیم پاکاد انجام شود طراحی رایگان می‌باشد.
جهت مشاوره، بازدید و طراحی دکوراسیون‌ خود توسط گروه معماری پاکاد، با این شماره 09155035504 تماس بگیرید. ویا در قسمت ثبت سفارش اطلاعات خورد را ارسال کنید تا در اسرع وقت همکاران ما با شما تماس بگیرند .