گروه معماری درمانی پاکاد

پاکاد گروهی از معماران و طراحان حرفه ای در زمینه طراحی فضاهای درمانی گرد هم آورده، تا پروژه های شمارا با اصولی و حرفه ای ترین شکل طراحی و اجرا کند .
گروه معماری پاکاد پس از برداشت پلان ومشاوره های لازم برای طراحی فضا مطابق با نظر و سلیقه شما ، محیط را به صورت سه بعدی طراحی می‌کند تا کارفرما پیش از پیاده سازی نهایی نتیجه کار را به صورت کامل مشاهده و بررسی کند . تا در نهایت فضای طراحی ،مطابق سازمان غذا و دارو و همین طور آنچه شما انتظار دارید باشد .

تاریخ :1402/06/09
مدت زمان اجرا :40 روز
متراژ پروژه :175 متر مربع
سبک :مدرن
طراح :مهندس پیرروز نیا- مهندس لطفی
ناظر پروژه :گروه معماری پاکاد
رنگ پروژه :سفید- سبز || سفید – آبی

پروژه طراحی دکوراسیون ساختمان پزشکان دکتر سجادی

طراحی ساختمان پزشکان دکتر سجادی واقع در شهر گناباد با زیر بنای 175 متر مربع بود. طراحی این ساختمان پزشکان در شهریور ماه سال 1402 توسط گروه معماری پاکاد آغاز شد که طراحی هر بخش به طور میانگین 14 روز زمان برد. در این بازه تمامی طبقات و نمای اصلی ساختمان توسط دو معمار حرفه ای طراحی شد.
در این مدت زمان طبقه همکف به عنوان داروخانه طبقه اول و دوم به عنوان مطب عمومی تعیین شد . داروخانه فضایی به صورت ال مانند داشت که با استفاده از ترکیب رنگی روشن فضا را به صورت بهینه طراحی کردیم.
طبقه اول که مطب کاربری مطب عمومی داشت به صورت صفر تا صد تمامی بخش ها در طراحی مدنظر قرار دادیم. آیتم های طراحی مطب عمومی طبقه اول شامل سالن انتظار ، پیشخوان پذیرش ، طراحی اتاق درمان بود که به سبک مدرن اجرا شد.
در طراحی دکوراسیون ساختمان پزشکان دکتر سجادی ، کاربری طبقه دوم نیز مطب عمومی بود. آیتم های طراحی این طبقه نیز مانند طبقه اول اجرا شدند. در طراحی سه بعدی این طبقه به راحتی با استفاده از ترکیب رنگی مناسب و متریال های ساده و شیک اتاق درمان را طراحی کردیم. علاوه بر اینها در طبقه دوم بخش های سالن انتظار ، قسمت پذیرش به طور کامل مطابق با استاندارد های طراحی و اجرای مطب طراحی شدند.
طراحی دکوراسیون نمای ساختمان از دیگر بخش های طراحی این بخش بود، که با استفاده از متریال های بروز و مناسب، به صورت سه بعدی طراحی کردیم.

طراحی سه بعدی طبقه همکف

طراحی سه بعدی طبقه اول

طراحی دکوراسیون مطب عمومی

طراحی دکوراسیون مطب عمومی طبقه اول شامل سالن اصلی انتظار و اتاق درمان بود. در این پروژه نورپردازی با استفاده از شلنگ های نوری و هالوژن اجرا شد. طراحی کف ساختمان با سرامیک ، طراحی دیوارها با استفاده از پنل های چوبی و لاین های نوری، طراحی شد.

به زودی تصاویر فاینال این پروژه بارگذاری خواهد شد.

ثبت سفارش

گروه معماری پاکاد، آیتم طراحی رایگان را برای مشتریان خود در نظر دارد.
در صورتی که مرحله بعدی طراحی فضای دکوراسیون یعنی پیاده سازی و اجرای طراحی های سه بعدی توسط تیم پاکاد انجام شود طراحی رایگان می‌باشد.
جهت مشاوره، بازدید و طراحی دکوراسیون‌ خود توسط گروه معماری پاکاد، با این شماره 09155035504 تماس بگیرید. ویا در قسمت ثبت سفارش اطلاعات خورد را ارسال کنید تا در اسرع وقت همکاران ما با شما تماس بگیرند .