طراحی دکوراسیون مطب دکتر جوکار

در طراحی دکوراسیون مطب به رنگ بندی دیوار ها دقت کرده اید ؟ باتوجه به مطب مد نظر می توانید رنگی را در طراحی دکوراسیون مطب انتخاب کنید که مراجعین احساس مثبت به محیط داشته باشند . بدون شک طراحی دکوراسیون مطب دندانپزشکی با طراحی دکوراسیون مطب اطفال اختلاف قابل توجهی دارد . به طور کلی طراحی دکوراسیون دیوار های مطب و انتخاب رنگ و طرح مناسب می تواند گامی موثر در تاثیر گذاری حس مثبت به رجوع کننده داشته باشد .در نگاهی دیگر کف پوش های سالن می شود گفت مهم ترین قسمت طراحی دکوراسیون مطب می باشد .وجود کف پوش هایی که به راحتی کثیف نشوند و به آسانی بتوان آلودگی را پاک کرد از ملاک های اصلی انتخاب کف پوش در طراحی دکوراسیون مطب می باشد که در کنار آن طرح ، رنگ و میزان قابلیت ماندگاری کف با توجه به رفت آمد مراجعین و همین طور داشتن قیمت مناسب ، از ملاک های دیگر انتخاب کف پوش است که باید پیش از خرید بررسی کرد . در طراحی دکوراسیون مطب به ویژه بخش سالن انتظار علاوه بر دیوار ها و کف پوش ، نورپردازی سالن نیز یکی از بخش های اساسی طراحی دکوراسیون مطب می باشد . در طراحی دکوراسیون داخلی مطب و طراحی دکوراسیون سالن انتظار داشتن نور هایی با رنگ ها و میزان نور مناسب از عوامل افزایش دهنده مشتریان می باشد . برای طراحی نورپردازی مطب سبک ها و روش های گوناگونی وجود دارد که امروزه برای نورپردازی ، کناف محبوبیت بالایی پیداکرده است . استفاده از کناف در طراحی دکوراسیون مطب علاوه بر آنکه نورهای زیبا با طرح های متنوع را می توان پیاده سازی کرد ، قیمتی مناسبی نیز دارد . با در نظر گرفتن تمام این عوامل و تغییر دادن  درست آن در طراحی دکوراسیون مطب ، به سادگی می شود محیطی ایجاد کرد که علاوه بر انتقال دهنده حس آسودگی به بیماران طراحی دکوراسیون داخلی مطب شیک با هزینه مناسب نیز داشت . داشتن تیم طراحی حرفه ای در پاکاد باعث شده گروه معماری پاکاد رضایت  بالایی میان مشتریان خود کسب کند و در زمینه طراحی دکوراسیون مطب و طراحی دکوراسیون داروخانه به خوبی نیاز کارفرما را شناخته و هر آنچه مد نظر دارد را با استفاده از تیم طراحی کاردان خود پیاده سازی کند . گروه معماری پاکاد با توجه به تجربه ای که به دست آورده و رزومه ای که دارد به خوبی با استاندارد های لازم در طراحی دکوراسیون مطب و داروخانه آشنا شود و در کنار باز سازی کردن محیطی زیبا و شکیل مطابق باآخرین تغییر در طراحی سه بعدی ،فضایی بسیار کاربردی ایجاد خواهد کرد.

طراحی دکوراسیون مطب
طراحی دکوراسیون مطب

باز سـازی و طـراحی دکوراسیـون مطب دکتر جوکار در سال 1400 توسـط گروه معماری پاکاد انجام شد .

مطب دکتر جوکار  واقع در خیابان ابن سینا با متراژ 120 متر توسط  گروه معماری پاکاد به صورت صفر تا صد باز سازی و طراحی  شده است . 

طراحی دکوراسیون مطب
طراحی دکوراسیون مطب

گروه معماری پـاکاد در طراحی دکوراسیـون مطب  از سرامـیـک طرح کلکـته  80 cm 80* cm بهره برده است .

در طراحی دکوراسیون دیوار ها بـخش لاوی از پـلن روکشـی MDF و رنـگ پلی اورتان به کار برده ایم .

طراحی دکوراسیون مطب
طراحی دکوراسیون مطب

طراحی دکوراسیون دیوار های اتاق اصلی تماما از MDF روکشی به رنگ سفید پلی اورتان باپتینه طلایی بهره برده ایم . 

در ناحیه طراحی دکوراسیون سقف از قاب پلی اورتان به همراه کناف به منظور قیمت مناسب ،نصب فوری و انعطاف پذیری بالا استفاده کرده ایم.

طراحی دکوراسیون مطب
طراحی دکوراسیون مطب

سبک طراحی دکوراسیون مطب دکتر جوکار  با  توجه به طراحی های سه بعدی تایید شده از سمت کار فرما ، به صورت کلاسیک اجرا شد .

طراحی دکوراسیون و پارتیشن بندی سالن ، جهـت ایجـاد چنـدیـن بـخش برای بیماران 

. طراحی های سه بعدی پیش از پیاده سازی پروژه .

طراحی دکوراسیون مطب
طراحی دکوراسیون مطب
طراحی دکوراسیون مطب
طراحی دکوراسیون مطب
طراحی دکوراسیون مطب
طراحی دکوراسیون مطب

. ویدیو طراحی دکوراسیون و پیاده سازی نهایی مطب دکتر جوکار .

افکار خود را به اشتراک گذارید