گروه معماری درمانی پاکاد

پاکاد گروهی از معماران و طراحان حرفه ای در زمینه طراحی فضاهای درمانی گرد هم آورده، تا پروژه های شما را با اصولی و حرفه ای ترین شکل طراحی و اجرا کند .
گروه معماری پاکاد پس از برداشت پلان ومشاوره های لازم برای طراحی فضا مطابق با نظر و سلیقه شما ، محیط را به صورت سه بعدی طراحی می‌کند تا کارفرما پیش از پیاده سازی نهایی نتیجه کار را به صورت کامل مشاهده و بررسی کند . تا در نهایت فضای طراحی ،مطابق سازمان غذا و دارو و همین طور آنچه شما انتظار دارید باشد .

تاریخ :1403/03/12
مدت زمان اجرا :10 روز
متراژ پروژه :50 متر مربع
سبک :مدرن
طراح :مهندس رجب پور
ناظر پروژه :گروه معماری پاکاد
رنگ پروژه :سفید – طرح سنگ مشکی
طراحی داروخانه دکتر مدهوشی
Left ImageRight Image

پروژه طراحی داروخانه دکتر مدهوشی

پروژه طراحی داروخانه دکتر مدهوشی ، واقع در حاشیه بلوار وکیل آباد که مساحت این داروخانه 50 متر مربع می‌باشد . طراحی داروخانه دکتر در خرداد ماه سال 1403 شروع شد و به مدت 10 روز تا اتمام پروژه زمان برد . دکتر مدهوشی آیتم هایی که برای طراحی دکوراسیون داروخانه در نظر داشتند در همان ابتدا در مرحله طراحی سه‌بعدی تعیین شد. در این بازه زمانی عملیات نصب قفسه ها ، نصب پنجره دارویی ، طراحی پیشخوان داروخانه ، طراحی اتاق مشاوره داروخانه ، سیم کشی ، نورپردازی داروخانه و دکوراسیون چوب به صورت سه بعدی طراحی شد.
داروخانه دکتر مدهوشی واقع در طبقه همکف برج آوان بود . این طبقه علاوه بر داروخانه شامل سالن لابی نیز بود که متناسب با طراحی ای که در گذشته داشت ، فضای جدید را طراحی کردیم.

طراحی داروخانه دکتر مدهوشی
طراحی داروخانه دکتر مدهوشی

قبل و بعد اجرا

همانطور که در تصاویر قبلی آن مشاهده می کنید فضا به صورت کامل نورپردازی و طراحی مناسب داشت. میزان متراژی که برای این طراحی داروخانه در طبقه هم کف در نظر گرفته شد 50 کمتر بود. در این ناحیه با توجه به طراحی فضا داروخانه را متناسب با آن به صورت سه بعدی طراحی کردیم.

رندرهای طراحی

طراحی دکوراسیون داروخانه دکتر مدهوشی

با توجه به اینکه داروخانه دکتر مدهوشی متراژ لازم را برای پیاده سازی تمامی آیتم ها را داشت.
بخش اصلی داروخانه قسمت انبار و اتاق مشاوره را به صورت صفر تاصد طراحی کردیم.

ثبت سفارش

گروه معماری پاکاد، آیتم طراحی رایگان را برای مشتریان خود در نظر دارد.
در صورتی که مرحله بعدی از طراحی فضای دکوراسیون یعنی پیاده سازی و اجرای طراحی های سه بعدی توسط تیم پاکاد انجام شود، طراحی رایگان خواهد بود.
جهت مشاوره، بازدید و طراحی دکوراسیون‌ خود توسط گروه معماری پاکاد، با این شماره 09155035504 تماس بگیرید. ویا در قسمت ثبت سفارش اطلاعات خورد را ارسال کنید تا در اسرع وقت همکاران ما با شما تماس بگیرند .