گروه معماری درمانی پاکاد

پاکاد گروهی از معماران و طراحان حرفه ای در زمینه طراحی فضاهای درمانی گرد هم آورده، تا پروژه های شما را با اصولی و حرفه ای ترین شکل طراحی و اجرا کند .
گروه معماری پاکاد پس از برداشت پلان ومشاوره های لازم برای طراحی فضا مطابق با نظر و سلیقه شما ، محیط را به صورت سه بعدی طراحی می‌کند تا کارفرما پیش از پیاده سازی نهایی نتیجه کار را به صورت کامل مشاهده و بررسی کند . تا در نهایت فضای طراحی ،مطابق سازمان غذا و دارو و همین طور آنچه شما انتظار دارید باشد .

تاریخ :1403/03/12
مدت زمان اجرا :10 روز
متراژ پروژه :110 متر مربع
سبک :مدرن
طراح :مهندس پیروز نیا
ناظر پروژه :گروه معماری پاکاد
رنگ پروژه :سفید – سبز
طراحی داروخانه دکتر متین
Left ImageRight Image

پروژه طراحی داروخانه دکتر متین

پروژه طراحی داروخانه دکتر متین ، واقع در خیابان سیرجان که مساحت این داروخانه 110 متر مربع می‌باشد . طراحی داروخانه دکتر در خرداد ماه سال 1403 شروع شد و به مدت 7 روز تا اتمام پروژه زمان برد . دکتر متین آیتم هایی که برای طراحی دکوراسیون داروخانه در نظر داشتند در همان ابتدا در مرحله طراحی سه‌بعدی تعیین شد. در این بازه زمانی عملیات نصب قفسه ها ، نصب پنجره دارویی ، طراحی پیشخوان داروخانه ، طراحی اتاق مشاوره داروخانه ، سیم کشی ، نورپردازی داروخانه و دکوراسیون چوب به صورت سه بعدی طراحی شد.
داروخانه دکتر متین کاملا یک فضای قدیمی بدون هیچ دکوراسیون خاصی بود که داروها تنها در قفسه های فلزی قدیمی قرار داشت . بعد از طراحی سه بعدی فضا کاملا به صورت صفر تاصد به سبک مدرن مطابق با سلیقه کارفرما طراحی شد.

طراحی داروخانه دکتر متین
طراحی داروخانه دکتر متین

قبل و بعد اجرا

طراحی داروخانه دکتر متین واقع در سیرجان یک داروخانه با فضای کاملا قدیمی بود که در مدت زمان 5 روز با استفاده از بروز ترین متریال ها و ترکیب رنگی مناسب با رنگ های درمانی فضا را طراحی کردیم.

رندرهای طراحی

طراحی دکوراسیون داروخانه دکتر متین

با توجه به اینکه داروخانه دکتر متین متراژ لازم را برای پیاده سازی تمامی آیتم ها را داشت.
بخش اصلی داروخانه قسمت انبار و اتاق مشاوره را به صورت صفر تاصد طراحی کردیم.

ثبت سفارش

گروه معماری پاکاد، آیتم طراحی رایگان را برای مشتریان خود در نظر دارد.
در صورتی که مرحله بعدی از طراحی فضای دکوراسیون یعنی پیاده سازی و اجرای طراحی های سه بعدی توسط تیم پاکاد انجام شود، طراحی رایگان خواهد بود.
جهت مشاوره، بازدید و طراحی دکوراسیون‌ خود توسط گروه معماری پاکاد، با این شماره 09155035504 تماس بگیرید. ویا در قسمت ثبت سفارش اطلاعات خورد را ارسال کنید تا در اسرع وقت همکاران ما با شما تماس بگیرند .