موقعیت مکانی پروژه:خیابان طلاب
متراژ پروژه:110
مدت زمان انجام پروژه:30 روز
بازه انجام پروژه:1401/7/01-1401/05/22

مقدمه پروژه:

داروخانه دکتر قاسم‌زاده مشهد، واقع در خیابان طلاب است که مساحت این داروخانه 110 متر مربع می‌باشد. طراحی داروخانه دکتر قاسم‌‌زاده در مرداد ماه 1401 شروع شد و به مدت 30 روز تا اتمام پروژه زمان برد . دکتر قاسم‌زاده تنها در برخی از آیتم ها و بخش های داروخانه قصد بازسازی داشتند که پس از مشاوره و شناسایی نیاز مشتری و همین طور بعد از مطلع شدن از هزینه طراحی دکوراسیون داروخانه اقدام به طراحی سه بعدی از فضا کردیم .

در این بازه زمانی عملیات نصب قفسه ها ، نصب پنجره دارویی ، طراحی پیشخوان داروخانه ، طراحی اتاق مشاوره داروخانه ، سیم کشی، نورپردازی داروخانه و دکوراسیون چوب طراحی و پیاده سازی شده‌است .

چالش های پروژه طراحی دکوراسیون داروخانه دکتر قاسم‎‌زاده :

از چالش های این پروژه می‌توان به بخش پیشخوان داروخانه اشاره کرد ، با توجه به شیوه طراحی و انحنا هایی که در طرح سه بعدی وجود داشت ، نیاز به دقت بالایی در پیاده سازی طراح دکوراسیون داروخانه بود که با موفقیت انجام شد .

سبک طراحی داروخانه دکتر قاسم‌زاده مشهد به چه صورت است؟

طراحی دکوراسیون داروخانه دکتر قاسم‌زاده به سبک طراحی داروخانه مدرن در مشهد طراحی و اجرا شد .

چرا دکتر حسین قاسم‌زاده گروه معماری پاکاد را انتخاب کرد؟

دکتر قاسم‌زاده برای طراحی و بازسازی دکوراسیون داروخانه خود به دنبال تیم معماری بودند که تمامی کار های طراحی را به طور کامل و با بالا ترین کیفیت پیاده سازی کند ، پس از آشنایی با گروه معماری پاکاد توسط شبکه های مجازی و مشاهده نمونه کار های طراحی دکوراسیون محیط های درمانی دیگر ، همکاری با گروه معماری پاکاد را آغاز کردند .

تصاویر فضای داخلی داروخانه دکتر قاسم‌زاده مشهد

آدرس داروخانه دکتر حسین قاسم ‌زاده کجاست؟

آدرس : مشهد ، خیابان طلاب ، چهار راه شهید مفتح
نشانی وب سایت داروخانه دکتر قاسم‌زاده جهت دریافت نوبت : سایت داروخانه دکتر قاسمزاده