گروه معماری درمانی پاکاد

پاکاد گروهی از معماران و طراحان حرفه ای در زمینه طراحی فضاهای درمانی گرد هم آورده، تا پروژه های شما را با اصولی و حرفه ای ترین شکل طراحی و اجرا کند .
گروه معماری پاکاد پس از برداشت پلان ومشاوره های لازم برای طراحی فضا مطابق با نظر و سلیقه شما ، محیط را به صورت سه بعدی طراحی می‌کند تا کارفرما پیش از پیاده سازی نهایی نتیجه کار را به صورت کامل مشاهده و بررسی کند . تا در نهایت فضای طراحی ،مطابق سازمان غذا و دارو و همین طور آنچه شما انتظار دارید باشد .

تاریخ :1402/12/12
مدت زمان اجرا :7 روز
متراژ پروژه :40 متر مربع
سبک :مدرن
طراح :مهندس رجب پور
ناظر پروژه :گروه معماری پاکاد
رنگ پروژه :کرمی – طرح چوب
طراحی داروخانه دکتر رحمانی
Left ImageRight Image

پروژه طراحی داروخانه دکتر رحمانی

پروژه طراحی داروخانه دکتر رحمانی ، واقع در خیابان عدل خمینی با متراژ 40 متر مربع می‌باشد . طراحی داروخانه دکتر رحمانی در اسفند ماه سال 1402 شروع شد و به مدت 7 روز تا اتمام پروژه زمان برد . دکتر رحمانی آیتم هایی که برای طراحی دکوراسیون داروخانه در نظر داشتند در همان ابتدا در مرحله طراحی سه‌بعدی تعیین شد. در این بازه زمانی عملیات نصب قفسه ها ، نصب پنجره دارویی ، طراحی پیشخوان داروخانه ، طراحی اتاق مشاوره داروخانه ، سیم کشی ، نورپردازی داروخانه و دکوراسیون چوب طراحی و پیاده سازی شد.
داروخانه دکتر رحمانی ،پیش از طراحی فضای مغازه کاربری متفاوتی داشت که توسط گروه معماری پاکاد طراحی سه بعدی و بازسازی دکوراسیون داروخانه شروع شد . با توجه به متراژی که این داروخانه دارد طراحان ما با استفاده از یک طراحی بهینه و اصولی ، تمام آیتم های لازم را مطابق با سلیقه کارفرما پیاده سازی کردند.

طراحی داروخانه دکتر رحمانی
طراحی داروخانه دکتر رحمانی

قبل و بعد اجرا

فضای داروخانه دکتر رحمانی پیش از طراحی به دلیل اینکه یک کاربری عادی داشت.
برای بازسازی و طراحی مجدد نیازی به تخریب و پاکسازی فضا نبود. به همین جهت طراحی سه بعد به شکلی انجام شد که متناسب با کف پوش و سقف داروخانه باشد.

رندرهای طراحی

طراحی دکوراسیون داروخانه دکتر رحمانی

با توجه به اینکه داروخانه دکتر رحمانی متراژ پایین داشت اما فضای لازم برای پیاده سازی تمامی آیتم ها را داشت.
در طزاحی این داروخانه بخش اصلی ، قسمت انبار و اتاق مشاوره را به سبک مدرن طراحی کردیم.

ثبت سفارش

گروه معماری پاکاد، آیتم طراحی رایگان را برای مشتریان خود در نظر دارد.
در صورتی که مرحله بعدی از طراحی فضای دکوراسیون یعنی پیاده سازی و اجرای طراحی های سه بعدی توسط تیم پاکاد انجام شود، طراحی رایگان خواهد بود.
جهت مشاوره، بازدید و طراحی دکوراسیون‌ خود توسط گروه معماری پاکاد، با این شماره 09155035504 تماس بگیرید. ویا در قسمت ثبت سفارش اطلاعات خورد را ارسال کنید تا در اسرع وقت همکاران ما با شما تماس بگیرند .