موقعیت مکانی پروژه:خیابان ابن سینا
متراژ پروژه:120
مدت زمان انجام پروژه:90 روز
بازه انجام پروژه:1400/07/30-1400/05/03

مقدمه پروژه:

پروژه طراحی مطب دکتر جوکار ، واقع در خیابان ابن سینا است که مساحت این مطب 120 متر مربع می‌باشد . طراحی مطب دکتر جوکار در مرداد ماه 1400 شروع شد و به مدت 90 روز تا اتمام پروژه زمان برد .

با توجه به اینکه دکتر جوکار برای دکوراسیون مطب خود سبک کلاسیک و نئو کلاسیک را انتخاب کردند پیش از پیاده سازی و اجرای طرح چندین نمونه طراحی سه بعدی برای دکتر جوکار طراحی و ارائه کردیم و در نهایت طرح انتخاب شده به اجرا رسید .

در این بازه زمانی ،باز سازی ساختمان ، اجرای دکوراسیون چوب ، طراحی و نصب کانتر پذیرش مطب ،پارتیشن بندی اتاق درمان، ایجاد اتاق پزشک ، سیم کشی و نورپردازی مطب طراحی و پیاده سازی شده .

چالش های پروژه طراحی دکوراسیون مطب دکتر جوکار :

از چالش های اول طراحی دکوراسیون مطب دکتر جوکار ابتدا می‌توان به بازسازی آن اشاره کرد، این پروژه دو واحد بود که آن را در مرحله استارت به یک واحد مستقل تبدیل کردیم. تغییر تاسیسات در ساختمان گام بعدی چالش ها بود در این مرحله رایزرهای عمودی ساختمان را تغییر دادیم .

از دیگر چالش های مهم این پروژه تعویض رنگ دیوار ها بود ، جنس دیوار ها پنل روکش چوب بود که برای تعویض رنگ آنها ملزم به استفاده از رنگ پلی‌اورتان شدیم. با توجه به بوی نامناسب این رنگ موجب تعطیل شدن مطب به مدت چند روز شد .

سبک طراحی مطب دکتر جوکار به چه صورت است؟

طراحی دکوراسیون مطب دکتر جوکار به سبک نئو کلاسیک اجرا شد.

چرا دکتر جوکار گروه معماری پاکاد را انتخاب کرد؟

با توجه به تغییرات بسیار حساسی که دکتر جوکار در پروژه خود مد نظر داشت، به دنبال یک تیم حرفه ای در زمینه طراحی دکوراسیون مطب در مشهد و باز سازی آن به صورت صفر تا صد بودند که بعد از آشنایی با تیم پاکاد و مشاهده نمونه کارهای گروه معماری پاکاد، همکاری با ما را آغاز کردند.

تصاویر طراحی مطب دکتر جوکار

آدرس مطب دکتر جوکار کجاست؟

آدرس : مشهد ، خیابان ابن سینا
نشانی وب سایت مطب دکتر جوکار جهت دریافت نوبت : سایت مطب دکتر محمد حسن جوکار

پروژه های مرتبط