موقعیت مکانی پروژه:بلوار بعثت
متراژ پروژه:95
مدت زمان انجام پروژه:30 روز
بازه انجام پروژه:1398/06/20-1398/05/10

مقدمه پروژه:

داروخانه دکتر سلماسی مشهد، واقع در بلوار بعثت است که مساحت این داروخانه 95 متر مربع می‌باشد. طراحی داروخانه دکتر سلماسی در مرداد ماه 1398 شروع شد و به مدت 30 روز تا اتمام پروژه زمان برد .

دکتر سلماسی تنها در برخی از آیتم ها و بخش های داروخانه قصد بازسازی داشتند که پس از مشاوره و شناسایی نیاز مشتری و همین طور بعد از مطلع شدن از هزینه طراحی دکوراسیون داروخانه اقدام به طراحی سه بعدی از فضا کردیم .

در این بازه زمانی عملیات نصب قفسه ها ، نصب پنجره دارویی ، طراحی پیشخوان داروخانه ، طراحی اتاق مشاوره داروخانه ، سیم کشی، نورپردازی داروخانه و دکوراسیون چوب طراحی و پیاده سازی شده‌است .

چالش های پروژه طراحی دکوراسیون داروخانه مشهد دکتر سلماسی :

در انتهای سالن داروخانه دکتر سلماسی به دلیل وجود اختلاف سطح، توسط پارتیشن جدا سازی شد. این بخش دیگر با قفسه ها طراحی نشد و بجای آن کمد و محصولات مکمل بدنسازی قرار گرفت. به طور کلی پروژه طراحی دکوراسیون داروخانه دکتر سلماسی در مشهد، چالش سختی در هنگام طراحی و پیاده سازی برای طراحان نداشت.

داروخانه دکتر سلماسی مشهد

سبک طراحی داروخانه دکتر سلماسی مشهد به چه صورت است؟

طراحی دکوراسیون داروخانه دکتر سلماسی به سبک مدرن طراحی و اجرا شد .

چرا دکتر سلماسی گروه معماری پاکاد را انتخاب کرد؟

دکتر سلماسی از جمله پزشکانی بودند که طراحی دکوراسیون داروخانه برایشان اهمیت بالایی داشت . آقای سلماسی پیش از آشنایی با گروه معماری پاکاد با همکاران خود در زمینه طراحی فضای درمانی و تاثیرات طراحی دکوراسیون داروخانه با معماری سبز صحبت کردند.با نمونه کارهای تیم پاکاد آشنا شدند. و همکاری با گروه معماری پاکاد را آغاز کردند.

تصاویر فضای داخلی داروخانه دکتر سلماسی مشهد

آدرس داروخانه دکتر سلماسی کجاست؟

آدرس : مشهد ، بلوار بعثت
نشانی وب سایت داروخانه دکتر سلماسی جهت دریافت نوبت: سایت داروخانه دکتر سلماسی

پروژه های مرتبط