موقعیت مکانی پروژه:خیابان امامیه
متراژ پروژه:45
مدت زمان انجام پروژه:30 روز
بازه انجام پروژه:1401/4/30-1401/03/22

مقدمه پروژه:

داروخانه دکتر نقیبی مشهد، واقع در خیابان امامیه است که مساحت این داروخانه 45 متر مربع می‌باشد. طراحی داروخانه دکتر نقیبی در خرداد ماه 1401 شروع شد و به مدت 30 روز تا اتمام پروژه زمان برد .

دکتر نقیبی تنها در برخی از آیتم ها و بخش های داروخانه قصد بازسازی داشتند که پس از مشاوره و شناسایی نیاز مشتری و همین طور بعد از مطلع شدن از هزینه طراحی دکوراسیون داروخانه اقدام به طراحی سه بعدی از فضا کردیم .

در این بازه زمانی عملیات نصب قفسه ها ، نصب پنجره دارویی ، طراحی پیشخوان داروخانه ، طراحی اتاق مشاوره داروخانه ، سیم کشی، نورپردازی داروخانه و دکوراسیون چوب طراحی و پیاده سازی شده‌است .

چالش های پروژه طراحی دکوراسیون داروخانه دکتر نقیبی :

با توجه به متراژ داروخانه و استاندارد هاو قوانین تاسیس داروخانه که باید با پروژه مطابقت پیدا می کرد ، پس از تایید شروع به طراحی کردیم و در نهایت دکوراسیون داروخانه باید به شکلی طراحی و پیاده سازی می شد که علاوه بر داشتن فضایی بهینه . با ظرفیت بالا ، دکوراسیون زیبا نیز ایجاد می شد .

سبک طراحی داروخانه دکتر نقیبی مشهد به چه صورت است؟

طراحی دکوراسیون داروخانه دکتر نقیبی به سبک طراحی داروخانه مدرن در مشهد طراحی و اجرا شد .

چرا دکتر نقیبی گروه معماری پاکاد را انتخاب کرد؟

با توجه به میزان مساحتی که داروخانه دکتر لاله تقیبی داشت ، طراحی دکوراسیون به صورت بهینه و طراحی داخلی مناسب برایشان اهمیت بالایی داشت که پس از آشنایی با گروه معماری پاکاد در فضای مجازی و مشاهده نمونه کار های طراحی دکوراسیون داروخانه کوچک و دیگر طراحی داروخانه در مشهد ، همکاری با تیم معماری پاکاد را شروع کردند .

تصاویر فضای داخلی داروخانه دکتر نقیبی مشهد

آدرس داروخانه دکتر لاله نقیبی کجاست؟

آدرس : مشهد ، خیابان امامیه ، بین امامیه 1و 3
نشانی وب سایت داروخانه دکتر نقیبی جهت دریافت نوبت : سایت داروخانه دکتر لاله نقیبی

پروژه های مرتبط