موقعیت مکانی پروژه:بلوار کلاهدوز
متراژ پروژه:100
مدت زمان انجام پروژه:45 روز
بازه انجام پروژه:1402/01/29-1401/12/15

مقدمه پروژه:

داروخانه دکتر عدالتی مشهد، واقع در بلوار کلاهدوز است که مساحت این داروخانه 100 متر مربع می‌باشد. طراحی داروخانه دکتر عدالتی در اسفند ماه 1401 شروع شد و به مدت 45 روز تا اتمام پروژه زمان برد.

دکتر عدالتی قبل از این پروژه در زمینه طراحی دکوراسیون داروخانه با پاکاد همکاری داشتند. این بار هم در زمینه طراحی دکوراسیون و باز سازی داروخانه به صورت صفر تاصد همکاری با گروه معماری پاکاد را شروع کردند. در این پروژه همانند طراحی داروخانه قبل تم های رنگی و نوع طراحی پیشخوان تقریبا به صورت یکسان پیاده سازی شد.

در این بازه زمانی 45 روزه عملیات نصب قفسه ها ، نصب پنجره دارویی ، طراحی پیشخوان داروخانه ، طراحی اتاق مشاوره داروخانه ، سیم کشی، نورپردازی داروخانه و دکوراسیون چوب طراحی و پیاده سازی شده‌است .

چالش های پروژه طراحی دکوراسیون داروخانه مشهد دکتر پگاه عدالتی :

فضای پروژه دکتر عدالتی پیش از باز سازی کاربری مهد کودک را داشت. این ساختمان در طبقات منفی 1، همکف و طبقه دوم به ساختمان پزشکان تغییر کاربری داده شد. به طور کلی این داروخانه چالش اذیت کننده ای برای طراحی نداشت و از مزیت های این داروخانه می‌توان به مناسب بودن میزان متراژ داروخانه اشاره کرد. در این داروخانه برای فروش محصولات آرایشی بهداشتی و مکمل های بدنسازی به طور کلی پیشخوان های مجزایی برای آن طراحی شد .

داروخانه دکتر عدالتی مشهد

سبک طراحی داروخانه دکتر پگاه عدالتی به چه صورت است؟

طراحی دکوراسیون داروخانه دکتر پگاه عدالتی به سبک مدرن طراحی و اجرا شد .

چرا دکتر پگاه عدالتی گروه معماری پاکاد را انتخاب کرد؟

پیش از این پروژه، دکتر عدالتی در گذشته با آشنا بود طراحی داروخانه سابق خودرا به گروه معماری پاکاد سپرده بودند. این بار نیز پس از تغییر و جابجایی مکان با توجه به شناختی که از تیم پاکاد داشتند، مجدد همکاری با گروه معماری پاکاد را آغاز کردند.

تصاویر فضای داخلی داروخانه دکتر پگاه عدالتی مشهد

آدرس داروخانه دکتر پگاه عدالتی کجاست؟

آدرس : مشهد ، بلوار کلاهدوز
نشانی وب سایت داروخانه دکتر پگاه عدالتی جهت دریافت نوبت: سایت داروخانه دکتر پگاه عدالتی

پروژه های مرتبط