طراحی دکوراسیون مطب دکتر علیزاده

 طراحی دکوراسیون مطب شما مکانی است برای معرفی و افزایش میزان اعتماد مراجعین تان ، داشتن طراحی دکوراسیون داخلی مطب به شکل اصولی علاوه بر اینکه با ورود به مطب شما باعث ایجاد ارامش در مراجعین می شود ، موجب افزایش اعتماد آنها به شما نیز خواهد شد .
ایجاد اعتماد میان بیماران و پدید آوردن مشتری دائمی کار آسانی نیست ولیکن در کنار مهارت شما میزان رسیدگی و اهمیت دادن به محیط و طراحی دکوراسیون داخلی مطب به شکل استاندارد اعتماد سازی میان بیماران افزایش پیدا خواهد کرد و میزان مراجعین نیز بالا خواهد رفت .
طراحی دکوراسیون مطب به صورت استاندارد چگونه است ؟
میحط استاندارد فضایی است که با ورود بیماران در سالن انتظار از همان ابتدا استرسی که ممکن است داشته باشند را ازبین ببرد  و حس آرامش را در مراجعه کننده ایجاد کند .
 طراحی دکوراسیون داخلی مطب اگر توسط یک طراح حرفه ای باشد فضایی ایجاد خواهد شد که بیماران در دقایقی که داخل سالن انتظار می مانند دچار خستگی و کسلی نشوند . همانطور که طراحی دکوراسیون مطب بر روی مراجعین تاثیر می گذارد بر روی خود شما نیز تاثیر خواهد گذاشت .
پزشک زمان زیادی را در مطب می گذراند بدون شک با وجود فضایی که حس خوب و انرژی مثبت به او بدهد ، بازدهی کار او افزایش خواهد یافت .
 با مشاهده تصاویر طراحی دکوراسیون داروخانه و طراحی دکوراسیون مطب در مشهد پی خواهید برد ، گروه معماری پاکاد تلاش می کند در کنار ایجاد فضایی کاربردی محیط شیک و پر تنوعی در طراحی دکوراسیون مطب ایجاد کند تا از کسل شدن مراجعین و همین طور خود پزشک جلوگیری کند .
 برای داشتن یک دکوراسیون مطب شیک و کاربردی باید چه کرد ؟
عوامل گوناگونی هستند که در طراحی دکوراسیون به تغییر و باز سازی آن پرداخته خواهد شد . مراجعین در ابتدای ورود به مطب ، سالن انتظار را خواهند دید ، رنگی که در طراحی دکوراسیون مطب قالب بر محیط است ، اولین عنصری است که به آن توجه خواهد شد و بر روی افراد در همان ابتدا تاثیر بالایی خواهد گذاشت ، به همین دلیل انتخاب تم های رنگی که اثر بخشی مثبتی بر روی افراد می گذارد در طراحی مطب به کار خواهد رفت ، یک تیم حرفه ای در طراحی دکوراسیون داخلی مطب ترکیب رنگی ای را انتخاب خواهند کرد که علاوه بر ایجاد تاثیرات مثبت در محیط فضایی شیک نیز پدید خواهد آورد .
رزومه گروه معماری پاکاد و نمونه کار های طراحی دکوراسیون مطب تنها گوشه ای از اعتماد دکتران عزیز به تیم طراحان ما می باشد ، جهت باز دید ، مشاوره و طراحی می توانید با ما از طریق تماس با ما در ارتباط باشید .

طراحی دکوراسیون مطب
طراحی دکوراسیون مطب

باز سـازی و طـراحی دکوراسیـون مطب دکتر علیزاده در سال 1399 توسـط گروه معماری پاکاد انجام شد . مطب دکتر  علیزاده واقع در بلوار هاشمیه با متراژ 100 متر توسط  گروه معماری پاکاد به صورت صفر تا صد باز سازی و طراحی  شده است . 

طراحی دکوراسیون دیوار های مطب در یک بخش ، شیشه سکوریت قرار داده شده و در قسمت دیگر، دیوار به رنگ های طوسی تیره و خردلی از نوع کد دار اکریلیک رنگ شده است.

طراحی دکوراسیون مطب
طراحی دکوراسیون مطب

متریال مصرف شده در این پروژه در بخش های نیمکت و پذیرش در جهت ماندگاری و افزایش عمر چوب از رنگ پلی استر به کار برده ایم .

در طراحی قسمت سقف از کناف بهره برده ایم و در جهت داشتن لوکس نوری مناسب هالوژن ها را افزایش داده ایم .

. طراحی های سه بعدی پیش از پیاده سازی پروژه .

طراحی دکوراسیون مطب
طراحی دکوراسیون مطب
طراحی دکوراسیون مطب
طراحی دکوراسیون مطب
طراحی دکوراسیون مطب
طراحی دکوراسیون مطب
طراحی دکوراسیون مطب
طراحی دکوراسیون مطب

افکار خود را به اشتراک گذارید