طراحی دکوراسیون داروخانه دکتر پروانه

با آوردن نام طراحی دکوراسیون داروخانه در همان ابتدا رنگ قالب در محیط مورد توجه شما قرار خواهد گرفت .
توجه کردن به جزئیات در طراحی دکوراسیون داخلی داروخانه ، دقت به نوع تلفیق رنگ ها در دیزاین داروخانه و جنس متریال های به کار رفته در دکور داروخانه باعث تبدیل شدن به یک داروخانه برند خواهد شد .
طیف های رنگی گسترده ای هستند که با ترکیب اصولی و به کار گیری در موقعیت مناسب در داروخانه باعث ایجاد محیطی زیبا و شیکی می شود و در مدت زمانی که ارباب رجوع داخل داروخانه در انتظار دارو هستند ، اطراف را تماشا خواهند کرد و از دیدن محیط لذت خواهند برد .
همه جذابیت اولیه داروخانه شما به تعیین یک ترکیب رنگی اصولی بستگی دارد ، در طراحی داروخانه مدرن رنگ های روشن مانند سفید جزو مناسب ترین تم های رنگی ای هستند که در طراحی داخلی داروخانه به کار برده می شود و رنگ های روشن در دکور داروخانه علاوه بر اینکه محیط را بزرگ تر جلوه می دهد ، آلودگی محیط را هم فوری نشان می دهد به همین دلیل برای داشتن یک محیط تمیز در طراحی دکور داروخانه همواره تلاش می کنید آلودگی محیط را رفع کنید و همیشه فضایی تمیز داشته باشید.
 از طرفی دیگر ، انتخاب رنگ نامناسب محیط داروخانه را کوچکتر از فضای واقعی و شلوغ نمایش می دهد که سبب ایجاد حس نا آرامی در مشتریان خواهد شد .
گروه معماری پاکاد  با استفاده از تجربه ای که طی چندین پروژه در طراحی دکوراسیون داروخانه داشته است ، طراحان متخصص گروه پاکاد در زمینه طراحی دکوراسیون داروخانه با ترکیب رنگ های تند و آرام به خوبی آشنا شده و محیطی شیک و با آسایش برای داروخانه شما پدید خواهند آورد .
جهت مشاوره ، بازدید و طراحی با ما از طریق تماس با ما در ارتباط باشید .

طراحی دکوراسیون داروخانه
طراحی دکوراسیون داروخانه

باز سازی و طراحی دکوراسیون داروخانه دکتر پروانه  در سال 1400 توسط گروه معماری پاکاد انجام شده است . این پروژه واقع در بلوار توس با متراژ 90 متر به وسیله گروه معماری پاکاد به صورت صفر تاصد اجرا شده است .

ایجاد قفسه آرایشی بهداشتی و تشکیل قفسه دوطرفه متحرک جهت جایگذاری دارو .مجموع کار های انجام شده گروه معماری پاکاد در این پروژه می باشد.

طراحی دکوراسیون داروخانه
طراحی دکوراسیون داروخانه

در قسمت طراحی دکوراسیون سقف از پنل 60*60 به کار برده ایم. و در دیزاین سقف نورپردازی انجام داده ایم .

در ناحیه دیواره ها از کاغذ دیواری بهره برده ایم ، در طراحی قسمت کف داروخانه از سرامیک 60*60 به کار برده ایم .

طراحی دکوراسیون داروخانه
طراحی دکوراسیون داروخانه

طراحی دکوراسیون قفسه های این داروخانه از ملامینه و هایگلاس می باشد که قابلیت جابجایی (پرتابل) نیز دارد .در طراحی و دیزاین داخلی قفسه های داروخانه نورپردازی نیز انجام داده شده است.

انجام طراحی اتاق مشاوره ، طراحی بخش پذیرش نسخه و تحویل دارو ، ایجاد و طراحی میز کار و پنجره دارویی ، ایجاد قفسه های دو طرفه و همین طور قفسه های آرایشی و مکمل ها ،مجموع کار های انجام شده توسط گروه معماری پاکاد می باشد.

. طراحی های سه بعدی پیش از پیاده سازی پروژه .


طراحی دکوراسیون داروخانه
طراحی دکوراسیون داروخانه
طراحی دکوراسیون داروخانه
طراحی دکوراسیون داروخانه
طراحی دکوراسیون داروخانه
طراحی دکوراسیون داروخانه

. ویدیو طراحی دکوراسیون و پیاده سازی نهایی داروخانه دکتر پروانه .


افکار خود را به اشتراک گذارید