پاکاد

طراحی دکوراسیون داروخانه دکتر نقوی

هنگام طراحی دکوراسیون داروخانه چه اصولی را باید رعایت کنیم ؟
شرکت طراحی داخلی پاکاد ، در زمینه طراحی دکوراسیون داروخانه با جدیت به دنبال طراحی داروخانه مدرن با طرح های گوناگون و جدیدی است که به شما ارائه دهد و در سریع ترین زمان باز سازی کرده و یک داروخانه شیک را به شما تحویل دهد .
ماندگاری باز سازی های انجام شده در دکوراسیون داخلی داروخانه در سالیان متمادی تضمین کننده کیفیت پایدار گروه معماری پاکاد در طراحی دکوراسیون داروخانه و باز سازی داروخانه می باشد .
با توجه به طراحی داروخانه در طراحی دکوراسیون داخلی داروخانه و در نظر گرفتن شرایط سازمان غذا و دارو در طراحی دکوراسیون داروخانه طراحان گروه معماری پاکاد به خوبی با نیاز کار فرما آشنا شده و طراحی داروخانه را مطابق با درخواست شما طراحی خواهند کرد .
یکی از معیار های مهم صاحبان داروخانه کوچک داشتن طراحی دکوراسیون داروخانه به شکل استاندارد و شیک است . اگرچه امروزه با استفاده از طرح های ترند طراحی دکوراسیون داروخانه شیکی می توان پدید آورد ولیکن گروه معماری پاکاد علاوه بر ایجاد فضایی شیک با استفاده از بروز ترین و مناسب ترین متریال ها ، نسبت به برخی از ضوابط و اصول طراحی دکوراسیون داروخانه بسیار مقید است .
و در طراحی دکوراسیون داروخانه کوچک قفسه بندی و پیشخوان هارا به گونه ای تنظیم کند که از تمامی فضای موجود بتوانید بیشترین بهره را ببرید .
در دکور داروخانه علاوه بر اینکه شیوه طراحی دکوراسیون داروخانه و نوع قفسه بندی ها وجای گیری پیشخوان اهمیت بالایی دارد ، با انتخاب نوع متریال ها و شیوه نور پردازی اصولی ، مشتریان را به داروخانه خود جذب کنید. افزون بر اینها انتخاب رنگ تم داروخانه نیز از جمله عواملی است که دکوراسیون داروخانه کوچک شمارا تحت تاثیر قرار می دهد و با استفاده از رنگ ها و المان های مناسب فضایی آرامش بخش در داروخانه خود پدید آورید .
 در نهایت حتی اگر فضای داروخانه شما کوچک باشد گروه معماری پاکاد ، دکوراسیون داروخانه کوچک را به گونه ای طراحی می کنند تا از کمترین فضا بیشترین بهره و کاربرد را داشته باشید .
برای دیدن نمونه کارهای طراحی دکوراسیون داخلی داروخانه مدرن می توانید به بخش طراحی دکوراسیون داروخانه مراجعه کنید و تصاویر دکوراسیون داروخانه را مشاهده کنید .
گروه معماری پاکاد با رزومه ای که امروز در طی سالهای طولانی به دست آورده است و تجربه ای که طراحان پاکاد کسب کرده اند ، موجب کسب اعتماد مشتریان زیادی در زمینه های گوناگون مانند طراحی دکوراسیون داروخانه در مشهد و همین طور شهرستان های شده است .
جهت دریافت مشاوره ، بازدید و طراحی با ما از طریق تماس با ما در ارتباط باشید.

باز سـازی و طـراحی دکوراسیـون داروخانه دکتر نقوی در سال 1400 توسـط گروه معماری پاکاد انجام شد .

داروخانه دکتر نقوی  واقع در بلوار هاشمیه با متراژ 100 متر توسط  گروه معماری پاکاد به صورت صفر تا صد باز سازی و طراحی  شده است . 

جنس ملامینه به دلیل مقاوم بودن در برابر حرارت وسایش و همین طور داشتن قیمت مناسب ، تنوع در طرح و رنگ در قسمت نمای پیشخوان داروخانه از جنس ملامینه بهره گرفته ایم .

در طراحی دکوراسیون داروخانه دکتر نقوی رنگ دکور را از هایگلاس طلایی به کار برده ایم .

ایجاد قفسه و طبقات با ابعاد استاندارد جهت جای گذاری انواع داروها با سایز های متفاوت از جنس ملامینه .

طبقات قسمت آرایشی و قفسه پنچره دارویی جهت نور پردازی به صورت دوبل انجام شده است .

. طراحی های سه بعدی پیش از پیاده سازی پروژه .

طراحی دکوراسیون داروخانه
طراحی دکوراسیون داروخانه
طراحی دکوراسیون داروخانه
طراحی دکوراسیون داروخانه

. ویدیو طراحی دکوراسیون و پیاده سازی نهایی داروخانه دکتر نقوی .


افکار خود را به اشتراک گذارید