پاکاد

طراحی دکوراسیون داروخانه دکتر میرهادی زاده

در نصب قفسه داروخانه از چه جنسی بهتر است به کار ببریم ؟
پیش از آنکه شروع به قفسه بندی و طراحی دکور داروخانه بکنیم بهتر است با ویژگی های لازم چوب در طراحی دکور داروخانه آشنا بشویم .
مدل قفسه بندی داروخانه و طراحی داروخانه ها تفاوت و شباهت های گوناگونی دارد که داشتن قفسه های داروخانه ای با ماندگاری و مقاومت بالا از مهم ترین معیار در میان دکتران برای طراحی دکوراسیون داروخانه است .
چوبی که از مقاومت پایینی برخوردار باشد با نفوذ رطوبت باعث ایجاد تورم خواهد شد که در مرورو زمان نیز موجب از بین رفتن ظاهر اولیه آن می شود .
 انتخاب چوب با کیفیت و مقاومت پایین ، دوام نگهداری وزن زیادی را ندارد و در گذر زمان باعث ایجاد خمیدگی قفسه ها خواهد شد و دکور داروخانه ظاهر اولیه خودرا دیگر نمی تواند حفظ کند .
 قطعا قفسه های داروخانه مهم ترین بخش یک داروخانه است که جنس آن باید علاوه بر داشتن مقاومت در برابر جذب رطوبت و مقاومت در مقابل خمیدگی ، از قابلیت لکه پذیر نبودن و به راحتی تمیز شدن ، برخوردار باشد ، گروه معماری پاکاد در طراحی دکوراسیون داروخانه از جنس های ملامینه ، کورین و MDF با روکش های مختلف مانند هایگلاس به کار می برد ، که با توجه به انتخاب کار فرما و میزان هزینه ای که مد نظر دارد ، جنس قفسه های داروخانه را انتخاب و باز سازی دکوراسیون داروخانه را شروع می کند .
MDF ، کورین و ملامینه ویژگی ها و میزان مقاومت متفاوتی دارند ، ولی در به کار گیری طراحی داروخانه و نصب هر کدام به عنوان قفسه داروخانه افزون بر اینکه معیار های لازم را برای طراحی دکور داروخانه دارند ، پس از گذشتن زمان طولانی طراحی دکوراسیون داروخانه شکل اولیه خودرا از دست نخواهد داد .
طراحی دکوراسیون داروخانه در مشهد و باز سازی صفر تاصد بیش از 50 پروژه توسط گروه معماری پاکاد  باعث کسب تجربه کافی در این عرصه و طراحی دکور داروخانه ای شیک با ماندگاری بالا شده است که امروزه توانسته خدمات طراحی و باز سازی خودرا در شهر های دیگر گسترش دهد .
جهت دریافت مشاوره ، بازدید و طراحی رایگان از طریق تماس باما در ارتباط باشید .

طراحی دکوراسیون داروخانه
طراحی دکوراسیون داروخانه

باز سـازی و طـراحی دکوراسیـون داروخانه دکتر میر هادی زاده در سال 1400 توسـط گروه معماری پاکاد انجام شد .

داروخانه دکتر میر هادی زاده  واقع در بلوار سجاد با متراژ 300 متر توسط  گروه معماری پاکاد به صورت صفر تا صد باز سازی و طراحی  شده است . 

طراحی دکوراسیون داروخانه

جنس ملامینه به دلیل مقاوم بودن در برابر حرارت وسایش و همین طور داشتن قیمت مناسب ، تنوع در طرح و رنگ در قسمت نمای پیشخوان داروخانه از جنس ملامینه بهره گرفته ایم .

در طراحی دکوراسیون داروخانه دکتر میر هادی زاده رنگ دکور را از هایگلاس به کار برده ایم .

طراحی دکوراسیون داروخانه

ایجاد قفسه و طبقات با ابعاد استاندارد جهت جای گذاری انواع داروها با سایز های متفاوت از جنس ملامینه .

طبقات قسمت آرایشی و قفسه پنچره دارویی جهت نور پردازی به صورت دوبل انجام شده است .

. طراحی های سه بعدی پیش از پیاده سازی پروژه .


طراحی دکوراسیون داروخانه
طراحی دکوراسیون داروخانه
طراحی دکوراسیون داروخانه
طراحی دکوراسیون داروخانه
طراحی دکوراسیون داروخانه
طراحی دکوراسیون داروخانه
طراحی دکوراسیون داروخانه
طراحی دکوراسیون داروخانه

. ویدیو طراحی دکوراسیون و پیاده سازی نهایی داروخانه دکتر میر هادی زاده .

افکار خود را به اشتراک گذارید