طراحی منزل

معماری هنر خلق کردن مکانی است که در نخستین نگاه لذت و آرامش را به روح احیا کند .
گروه معماری پاکاد با گرد آوری تیمی از بهترین طراحان و معماران ، در تکاپوی آن است که چشم انداز وسیع رویا های شمارا در کنار نو آوری و تفکر برآورده سازد . قطعا سازگار کردن طراحی دکوراسیون خانه با روح کار دشــواری اسـت ،
از این رو گروه معماری پاکاد یکی از بهترین خدماتی که برای مشتریان ارائه می دهد، طراحی دکوراسیون منزل به صورت رایگان است .

انجام طراحی دکوراسیون منزل با انواع سبک های کلاسیک، مدرن، نئو کلاسیک و… با کمترین هزینه می باشد ، گاهی اوقات دوست داریم هنگام طراحی دکوراسیون منزل سبکی همانند دکوراسیون خانه های لوکس ویا دکوراسیون یک منزل شیک را در منزل خود پیاده سازیم ولی به دلیل کوچک بودن فضا از انتخابمان منصرف شده باشیم .
گروه معماری پاکاد با توجه به تجربه بالا و تیم قدرت مندی که دارد از عهده آن برآمده است که دکوراسیون داخلی منزل کوچک را با در نظر گرفتن هر آنچه در ذهن دارید برای تان خلق کند و محیط کوچک شمارا به فضایی دلنشین و سازگار با روح پدید آورد .

مسلما طراحی دکوراسیون منزل با کمترین هزینه و یا قیمتی مناسب از ملاک های مهم مشتریان می باشد . راه های مختلفی برای طراحی دکوراسیون منزل شما وجود دارد که علاوه بر داشتن قیمتی مناسب می تواند فضای خانه های کوچک را بزرگتر از آنچه هست نمایش بدهد .
طراحی دکوراسیون با آینه افزون بر اینکه مکان زیادی را از منزل شما اشغال نمی کند فضای خانه شما را بزرگ ترنیز نشان خواهد داد .آجر دکوراتیک نیز یکی از راه های طراحی دکوراسیون منزل می باشد ، امروزه به دلیل داشتن سبک خاص ، قیمت مناسب ، نصب آسان و ویژگی نوستالژی ای که دارد طرفداران زیادی پیدا کرده است و موجب شده طرح های گوناگون با رنگ های متفاوت در بازار عرضه گردد .
با تیم طراحی گروه معماری پاکاد که بخوبی نیاز کار فرما را شناسایی و اجرا می کند می توانیم هر آنچه در ذهن دارید را برایتان پیاده سازی کنیم ، برای دیزاین دکوراسیون منزل سبک های گوناگونی وجود دارد که امروزه طراحی دکوراسیون منزل اغلب با سبک های کلاسیک و مدرن اجرا می شوند.

جهت مشاوره ،باز دید و طراحی رایگان از طریق تماس با ما در ارتباط باشید.