طراحی دکوراسیون داروخانه

امروزه یکی از دلایلی که از بین چندین داروخانه ، رفتن به یکی از آنها را در اولویت خود قرار می دهیم سبک طراحی دکوراسیون داروخانه است با مشاهده نمونه کار های اجرایی دکوراسیون داروخانه پی خواهید برد  ، مسلما طراحی بیرونی داروخانه و همین طور طراحی داخلی داروخانه تاثیر چشمگیری در جذب مشتری دارد.
بدون شک سبک طراحی پیشخوان داروخانه که قسمت ارتباط با مشتری است و استفاده درست از ترکیب رنگ ها و بهره گیری از رنگ های آرامش بخش ،استفاده درست از متریال ها و شناسایی بهترین متریال برای قفسه ها و میز پیشخوان و همین طور نمای کار در طراحی فضای داروخانه از مهم ترین نکات قابل توجه است .
اولویت گروه معماری پاکاد ایجاد طراحی دکوراسیون داروخانه ای است که از کمترین فضای داروخانه بیشترین بهره را برده وبه همراه آن اصول و استاندارد های طراحی دکوراسیون داروخانه را رعایت کنیم .
در طراحی داروخانه سبک های مختلفی وجود دارد که دیزاین تمام داروخانه ها استاندارد ها و اصولی دارند.
بدین سبب رعایت ضوابط طراحی داروخانه موجب بالا رفتن سرعت پاسخ گویی به ارباب رجوع و افزایش رضایت آنها می شود . با اولین نگاه پس از وارد شدن به داروخانه ، به پیشخوان و قفسه های داروخانه متمرکز می شویم ،یکی از استاندارد های طراحی داروخانه ، داشتن قفسه هایی است که علاوه بر ظاهری زیبا ، بالا ترین جا سازی دارو را داشته باشد .
گروه معماری پاکاد تجربه بالایی در طراحی قفسه داروخانه های کوچک دارد، و از کمترین فضا بیشترین بهره گیری را ایجاد می کند و از انجایی که به راحتی می توانید به دارو ها دسترسی داشته باشید، سرعت پاسخ گویی به ارباب رجوع نیز بالا تر خواهد رفت .
پیشخوان ، یکی دیگر از قسمت های با اهمیت در طراحی داروخانه می باشد که در این بخش با مشتریان در ارتباط هستید، رنگ پیشخوان نخستین قسمتی است که به آن دقت می شود ، طراحی پیشخوان با رنگ های روشن که انتقال دهنده حس ارامش می باشد یکی از استاندارد های فضای داروخانه است .
در طراحی پیشخوان داروخانه، داشتن ارتفاعی که برای همه قد ها مناسب باشد یکی از مسائل حائز اهمیت در طراحی داروخانه می باشد .
گروه معماری پاکاد با توجه به تمامی مسائل ، اصول و استاندارد ها توانسته تجربه باز سازی بیش از 50 داروخانه را کسب کند، این آزمودگی سبب شده است امروزه در طراحی و اجرای داروخانه نیاز کار فرما را نیز به خوبی شناسایی و طرح مورد تایید کارفرما را اجرا کند .
طراحی دکوراسیون داروخانه در مشهد به همراه اجرای آن به صورت صفر تاصد ، یکی از مهم ترین امور گروه معماری پاکاد می باشد که توانسته علایق و نیاز مشتری را مطابق با خواسته های مشتریان رفع کند.