پاکاد

طراحی دکوراسیون
طراحی دکوراسیون

تا بحال به دیوار های طراحی شده یک مطب دقت کرده اید؟
دیوار پوش ها یا همان کاغذ دیواری افزون بر اینکه ویژگی دکوراتیک دارد در طراحی دکوراسیون فضای مدنظر زیبایی و روح می بخشد، در اینجا چند نمونه از مزایا و معایب کاغذ دیواری در طراحی دکوراسیون را شرح می دهیم، اولین ویژگی ای که مورد استقبال در طراحی دکوراسیون قرار گرفته است تنوع بالا در طرح و رنگ است .
هر طرحی که مد نظرتان باشد با هر نوع جنسی را بخواهید می توانید و بسیار راحت در طراحی دکوراسیون خود استفاده کنید، ویژگی دیگر که طرفداران کاغذ دیواری را افزایش داده است ، نصب سریع و آسان آن است ،هر نوع طرحی که مد نظر داشته باشید را به راحتی در سریع ترین زمان میتوانید نصب کنید. از خصوصیات دیگر آن میتوانیم به ضد آب و قابل شستشو بودن آن اشاره کنیم و همین طور نوعی از دیوار پوش ها مثل دیوار پوش چرمی ،دیوار پوش آجری و دیوار پوش شیشه ای عایق صوتی و حرارتی با مقاومت بالا هستند . از همین رو در طراحی دکوراسیون بجای استفاده از رنگ اغلب از کاغذ دیواری بهره میگیرند.پیش از آنکه بخواهیم در طراحی دکوراسیون از کاغذ دیواری یا همان دیوار پوش استفاده کنیم خوب است از معایب آن نیز در جریان باشیم. در اولین مرحله نصب کاغذ دیواری از آنجایی که باید زیر سازی دیوار نصب تماما صاف باشد تا دیوار پوش مد نظر به خوبی نصب شود زمان زیادی با توجه به قدمت دیوار خواهد برد .
در باز سازی طراحی دکوراسیون هنگام تعویض کاغذ دیواری ، ممکن است به خوبی جدا نشود و تکه هایی از آن بر روی دیوار جا بماند و یا در هنگامی که سطحی را قصد دارید روی آن کاغذ دیواری استفاده کنید باید از مرطوب نبودن آن مطمئن باشید، در غیر این صورت دیوار پوشی به آن نمی چسبد.

افکار خود را به اشتراک گذارید