پاکاد

نظری بر کارها

MR. SHAYQI’S HOME DECORATION DESIGN

خانه ایده آل برای شما، ترکیبی از لوکس بودن و راحت بودن است ، طراح خوب می داند کجا راحتی را میخواهید و کجا ترکیبی از هردو ، یک طراح حرفه ای همه این هارا برای شما مهیا می کند.
پروژه باز سازی صفر تا صد دکواسیون منزل آقای مهندس شایگی، این پروژه در بلوار سجاد به متراژ 180متر توسط گروه معماری پاکاد انجام شده است.

BEUTY SALON DECORATION DESIGN

بدون شک یکی از اقدامات مهم جهت جلب رضایت مشتری ،طراحی دکوراسیون داخلی و بیرونی سالن زیبایی است ، استفاده درست از ترکیب رنگ ها صندلی ها و اینه ها در طراحی دکوراسیون داخلی می تواند گامی میسر در جـهت افزایش محبوبیت مشتری به سـالن شـمـا باشـد .
پروژه باز سازی صفر تا صد دکوراسیون سالن آرایشگاه سعیده ، واقع در بلوار هاشمیه توسط گروه معماری پاکاد انجام شده است .

MR. DARYOUNI’S HOME DECORATION DESIGN

تمامی ما در ژرفنای خود به دنبال آسودگی هستیم ، خانه های ما جایی است برای باز گردانی انرژی های از دست رفته. ساختار معماری و طراحی دکوراسیون منزل شما می تواند منبع انرژی شما باشد.
پروژه باز سازی صفر تاصد طراحی دکوراسیون منزل آقای مهندس داریونی واقع در بلوار شاهد شهرک غرب توسط گروه معماری پاکاد انجام شده است .

DR. JOKAR’S OFFICE DECORATION DESIGN

طراحی دکوراسیون مطب یکی از عواملی است که رفت آمد به یک مرکز درمانی را افزایش میدهد ، ویکی دیگر از دلایل مهم طراحی دکوراسیون مطب بهینه سازی فضا است ، اگر طراحی دکوراسیون مطب شما به طور استاندارد ساخته شده باشد شما میتوانید علاوه بر جذب مخاطب از کمترین فضاها بیشترین بهره را ببرید.
پروژه باز سازی صفر تا صد دکوراسیون مطب دکتر جوکار ، واقع در خیابان ابن سینا، توسط گروه معماری پاکاد انجام شده است.

MS. MEHRI’S HOME DECORATION DESIGN

توجه درست به فضاهای محیط زندگی تان باعث افزایش سود بری از منزلتان میشود ، توجه درست به ترکیب های رنگ ،نورپردازی ها وطراحی دکوراسیون منزل به طور استاندارد کاشانه شمارا به مکانی دلنشین تر تبدیل می کند.
پروژه باز سازی صفر تا صد طراحی دکوراسیون منزل خانم مهری ، این پروژه واقع در شهرک غرب توسط گروه معماری پاکاد انجام شده است.

NILSA BEAUTY SALON DECORATION DESIGN

جذب مشتری در سالن شما به عوامل مختلفی بستگی دارد ، سبک طراحی دکوراسیون سالن زیبایی شما، جنس پوششی دیوار ها ، کف ، سقف و همین طور طراحی دکوراسیون در قسمت نور پردازی ها با توجه به نیاز بالایی که سالن های زیبایی در روشنایی دارند ، ویژگی هایی هستند که در افزایش مشتری تاثیر بسزایی دارد.
پروژه باز سازی صفر تا صد طراحی دکوراسیون سالن زیبایی نیلسا، واقع در بلوار صارمی توسط گروه معماری پاکاد.

DR. MAHDAVI’S OFFICE DECORATION DESIGN

MR. JAVEDANI’S HIME DECIRATION DESIGN

DR . HADIZADE’S PHARAMACY DECORATION DESIGN