پاکاد

طراحی دکوراسیون با لوستر های smdطراحی دکوراسیون منزل با لوستر های SMD

امروزه در طراحی دکوراسیون بیشترین طرح ها و وسایلی که طرفداران بیشتری را به خود جذب کرده است ، طرح های مدرن و ساده می باشد .
 اخیرا در بخش طراحی دکوراسیون سقف و نورپردازی آن لوستر های smd دوستدار زیادی را به دست آورده است . لوستر های SMD در کنار سادگی ویژگی های جذابی دارد که موجب شده بهره گیری آن در طراحی های دکوراسیون افزایش پیدا کند .
اولین ویژگی که در نگاه اول به لوستر های SMD میتوان متوجه شد ، سبک مدرن آن می باشد ، از آنجایی که به راحتی با اکثر فضا ها ست میشود ، باعث شده در طراحی دکوراسیون هر محیطی که مد نظر داریم بکار ببریم.جالب است بدانید لوستر های SMD  قابلیت تنظیم نور با استفاده از ریموت همراه آن را دارد ، با استفاده از ریموت های لوستر های SMD میتوانید میزان تابش نور را تغییر بدهید ، به طور مثال چنانچه در طول روزبخواهیم نور لوستر را کاهش بدهیم  با ریموت لوستربه راحتی میزان آن را کاهش ویا در طول شب مقدار درخشش آن را با توجه به محیط افزایش بدهیم

از خصوصیت های برجسته لوستر های smd  میشود به تغییر رنگ دادن نور آن اشاره کرد ، این لوستر ها تنها روی یک رنگ نور متمرکز نیستند و قابلیت تنظیم در نورد های یخی ، آبی ، بنفش و قرمز را دارد که مسلما از یکنواخت شدن آن به خوبی جلوگیری می کند .
مشخصه تنظیم ارتفاع در لوستر های smd از دیگر ویژگی های آن است که با توجه به میزان ارتفاع محیط و سلیقه خودتان آن را با کمک ریموت تنظیم کنید.
از مهم ترین نکته ای که  این لوستر هارا محبوب تر میکند ، مقرون به صرفه بودن آن می باشد ، قطعا داشتن قیمتی مناسب در کنار ویژگی هایی که دارد بهره گیری از این لوستر ها را افزایش داده است ، از مسائل دیگر که برای کاربران مهم است میزان طول عمر و باز دهی نوری که دارد می باشد ، خوب است بدانید لوستر های smd علاوه بر داشتن قیمت مناسب طول عمر و بازدهی بالایی دارد. 
گروه معماری پاکاد با در نظر گرفتن خواسته مشتری  و اعتمادی که به ما در انتخاب لوازم می کند ، در طراحی دکوراسیون تلاش می کند از تجهیزاتی بهره گیری می کند که با داشتن ویژگی های بالا ، قیمت مناسب و اقتصادی ای برای کارفرما داشته باشد.

افکار خود را به اشتراک گذارید